Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Nőgyógyász mennyi idő...

A Nőgyógyász mennyi idő elteltével tudja megmondani hogy terhes vagyok-e? A Barátommal lefeküdtem, nem védekeztünk, és az nem létezik ugye, h nem élvezett el?

Figyelt kérdés

A barátom Néger,ez nem tudom mennyit számít.( Ne legyen elő ítélet, tiszta ember.) De 4 szer is lefeküdtünk, és azelőttig mindig kihúzta előbb, mint hogy... De most nem értem miért nem. Biztos, hogy elélvezett igaz??

Köszönöm a választ.


2011. máj. 27. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez csak valami vicc lehet....
2011. máj. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Nőgyógyász (szegény) az elég hamar megmondja, ha terhes lettél. A Néger nem számít, a fehértől is ugyanúgy teherbe eshetsz. Hogy elélvezett-e? Hábakker, azt nem tudom, mert nem én feküdtem ott...
2011. máj. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szep kis baratnoje vagy a parodnak, hogy ha lenegerezed. Annyit tudhatnal, hogy nagyon rossz neven veszik a feketek, ha igy hivjak oket a rasszismuz, rabszolgasag, meghurcolasok stb miatt...


A masik dolog, jo buta vagy hogy gumi nelkul szexelsz vele. Egyreszt a gumi megved a nemi betegsegektol, masreszt a nemkivant terhessegtol. Semmi koze a borszinnek/rasszhoz/szarmazashoz, hogy egy pasi konnyebben teherbe ejt-e egy not, vagy nem. :/ Ugyhogy nem is ertem miert kellett irni azt, hogy nem feher pasid van. Talan menozes? (Es mielott valaki letamad, az en parom is afrikai es 1. soha nem negerezek egy feketet sem, mert ugy szajon torolnenek hogy repulnek, vagy rasszismussal megvadolva feljelentenenek 2. nem dorgolom ezt masok orra ala, mert nem szamit a borszin, 3. felver gyerekem van es gyulolom ha valaki lenegerezi)


Igen biztos (reszben) benned ment el. Orulhetsz, mert van lesz egy abortuszod, vagy egy felver gyereked aki eleg erdekes kapcsolatba szuletik bele. Talan elobb fel kellene noni a vedekezeshez, mielott teherbe esel. Nem csak az orgazmusra kell koncentralni.

2011. máj. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
rasszizmus*
2011. máj. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
van = vagy* (lesz egy abortuszod....)
2011. máj. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sumergo ***** válasza:
Hogy lehet nem észrevenni, ha beléd élvez????ÁÁÁÁÁÁÁ.....
2011. máj. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!