Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Misszionárius vagy kutyapóz a...

Misszionárius vagy kutyapóz a jobb baba ügyben?

Figyelt kérdés
Eddig úgy tudtam hogy a klasszikus "nő alul férfi felül" póz a legjobb hogy ne folyon ki a sperma, de már pár helyen olvastam hogy a "hátulról" kutyapóz a jó. Lehet hogy ez attól függ hogy kinek milyen a méhe? Előrehajló vagy hátrahajló? Ezt egyébként a doki állapítja meg UH-on? Ha nekem még nem mondtak soha semmit ez ügyben pedig voltam már sokszor UH-n akkor valószínű "átlagos" a méhem?
2009. márc. 16. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkettö hatekony,csak a lovaglo nem.
2009. márc. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy,hogy kinek milyen a méhe,a kutyapóz a legjobb,ha könnyebben akarsz teherbe esni!
2009. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ú, bakker én meg mindig úgy alakítom a dolgokat, hogy a végére alul legyek. Szóval ez a baj.....
2009. márc. 16. 19:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt itt találtam: [link]

"Ezekben a pillanatokban a megtermékenyülés szempontjából is érdekes esemény zajlik le. Az addig termelődött hüvelyváladék (fekvő helyzetben) összegyűlt a vagina hátsó részében lévő mélyedésben, ezzel kialakult a magtó. Az orgazmuskor ez a váladék tovább szaporodik majd magába foglalja a férfi ondóját is. Az addig sűrűn jelentkező összehúzódások után a méh leereszkedik, a méhszáj pedig belemártódik a magtóba, s a szakemberek szerint szinte felszippantja az ondószálakat. A leírtakat azért fontos ismerni, mert világosan látható, hogy míg a gyönyör-érzést számtalan testhelyzetben el lehet érni, a gyermektámasztás valószínűsége a hagyományos, másként „misszionárius” pózban a legnagyobb."

2009. márc. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!