Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba? Mensim mar 1 hete...

Lehet baba? Mensim mar 1 hete késik es szurkál hol a jobb hol a bal oldali petefeszkem, meg a szemérem csontomban is szurast ereztem, nem vagyok folfázva

Figyelt kérdés
fajnak a mellbimboim, es gyengebb mindjart megjon erzesem is van.a gyomrom is minden egyes kis falat utan faj.reggel meg szédult a fejem, amint ki kelek az agybol.hat nem tudom.kb. 1 hete voltam egyutt a parommal es szeretnenk nagyon babat
2010. febr. 17. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
ha 1 hete késik,meg 1 hete voltatok együtt akkor vagy későn van pé-d vagy nem tudom.előtte voltatok együtt vmikor a közepén?
2010. febr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elotte még vigyaztunk, csak csutortokon voltunk ugy 1utt. a mensim minig kesni szokott vagy 2 hetet, ezert leheth. volt peteérésem akkor.de még nem mutatna a teszt aktus utan 1 hettel ugye?
2010. febr. 17. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:
ua vagyok.nekem is mindíg 36-38 napos a ciklusom.10-12 nap a beágyazódás,utánna általában kimutatja.most döntöttétek el a babót?már csak azért mert azt irtad hogy előtte védekeztetek.
2010. febr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen.koszi a valaszt.csak a szurkalas a petefeszkeknel meg a szemeremcsontba, ez szokatlan, a tobbi ket ertelmu, azaz lehet mensi is meg nem is
2010. febr. 17. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!