Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4-5 napja fájnak a melleim,...

4-5 napja fájnak a melleim, pontosan úgy mint menszi elött. De a menszimnek 06. 07. -én kellene érkeznie, és nállam ez néha túlságosan is pontos (majdnem órát lehetne éllitani hozzá). Elképzelehetö hogy ez a terhesség elsö jele?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy terhességtől van.

A mell fájhat attól is, hogy megvolt az ovulációd és a progreszteron hormon teszi a dolgát. Ez felelős a mellfájdalomért. Vagy fájhat attól is hogy hormonális problémád van. De igen, fájhat terhesség miatt is természetesen. Nem minden ciklus egyforma. Nekem pl. mindegyik más, mindig mást érzek, így én semmiből nem fogok tudni következtetéseket levonni, hogy terhes lehetek. Sajnos! :(

2011. máj. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menszi előtt nekem 3 héttel érzékenyek voltak a melleim. Jelentheti hogy a hormonok dolgoznak, de drukkolok Neked.
2011. máj. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!