Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódás járhat hasi...

A beágyazódás járhat hasi görcsöléssel?

Figyelt kérdés

Pé után vagyok 5 nappal.és nagyon görcsöl a hasam,mintha megjönne.Huzodik.

ez a beágyazódás lehet.?


2009. márc. 17. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A beágyazódás a fogamzástól számított 7-10 napon belül következik be, és nem igazán jár semmi különös tünettel.
2009. márc. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem az első terhességemnél a görcsök meg voltak. Úgy éreztem mindjárt megjön.
2009. márc. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én görcsöltem.. olyan volt, mintha meg akarna jönni. De ez persze lehetetlen volt, mert épp 2 hete volt meg. Nekem a görcsök inkább a fogantatáskor voltak azt hiszem. Fájt nagyon, olyan érzés mint amikor kést vágnak bele a méhébe az embernek, és azt forgatják.

Ebbe száz biztos, vagyok, mert épp nászuton voltunk. Rettentően szerettünk volna babát. aznap pont kirándultunk egy templomot néztünk meg Egyiptomban. Sajnos, én nem bírtam megnézni, mert nagyon görcsöltem. Mikor hazarepültünk és leszállt a gép egész úton hazáig hányingerem volt. Amit a kiutazásunkkor nem tapasztaltam.. 2 hét múlva teszteltem és pozitív lett.

emlékszem a védőnőm sem akarta elhinni pl azt, hogy én már a manó mozgását megéreztem úgy 14-15 hét körül...

Jah, és most a napokban ismét szúrkált a hasam görcsölte megint. 14-én volt peteérésem. 12-13-án voltunk együtt a féjemmel. Szerintem ismét babás vagyok, de még a tesztelés odébb van. Én úgy gondolom, hogy lehet érezni, bár szerintem ez egyénenként változó. Van, aki nagyon érzékeny rá...

2009. márc. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.

Utolsó,ird meg majd mi lett a teszted eredménye.Drukk.


[link]


ez a görbém.

2009. márc. 17. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!