Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás vagy menzesz? A...

Beágyazódás vagy menzesz? A menstruációm jövő hétfőn esedékes. Vasárnap elkezdtem vérezni, ami még ma is tart, bár nagyon minimális mennyiségben. Olvastam, hogy a beágyazódás tarthat 1-3 napig is és a menstruáció időpontja előtt egy héttel esedékes.

Figyelt kérdés
9 nappal korábban még sose jött meg... szerintetek?
2011. nov. 8. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia,

ha viszonylag szabályosak a ciklusaid, akkor valószínű, h erről van szó, de nem biztos! Ha mostmár csak nagyon minimális akkor várd meg az esedékes mensit, hogy megjön-e! Ha nem jönne meg baba miatt, akkor valószínű beágyazódás volt, de ha mégsem, akkor keress fel egy orvost, mert hormonális probléma is állhat a háttérbe!

2011. nov. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én így lettem terhes......
2011. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Természetesen fel fogom keresni az orvosom! Akár így, akár úgy! :-) Csak pont a baba projekten vagyunk... azért tartom furcsábbnak a vérzést pont most.
2011. nov. 8. 16:09
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem baba van a dologban. :)

Amúgy én is pont hétfőre nem várom...

Mikor tesztelsz?

2011. nov. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igazából tegnap reggel mohó módon teszteltünk egyet. Még nem igazán kellett volna...negatív lett. Bár az elején egy kicsit "elmázgálódott" a második csík is.

Te mikor tesztelsz? Én már nem merek :-)

2011. nov. 10. 08:01
 6/10 anonim ***** válasza:

Sztem én csak 7főn fogok tesztelni, ha nem jön meg délelőtt. (akkor szokott) Bár már kezd előjönni a mensi előtti idegbaj, szval sztem meg fog jönni :( de még reménykedem...

Korai volt még tesztelned ezek szerint, de sztem Te babás vagy, a beágyazódásos vérzésed miatt :)

2011. nov. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az előző vok. Milyen tesztet használsz?
2011. nov. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Gyógyszertári tesztem volt, de már nem tudom milyen márkájú.

Amúgy már valahogy nekem sincs babás érzésem. De majd kiderül :-) Azért kíváncsi vagyok neked mit hoz a hétfő... :-)

2011. nov. 12. 15:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem ma megjött. :(

Te hogy állsz??

2011. nov. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem nem jött meg... de tesztet attól függetlenül még nem mertem csinálni :-(
2011. nov. 19. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!