Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A diagramom alapján lehetek...

A diagramom alapján lehetek terhes ugye a nega teszt ellenére is?

Figyelt kérdés
[link]
2009. márc. 17. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ebből semmit nem lehet megállapítani. A másik, hogy még csak a 21dik ciklusnapon vagy.
2009. márc. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ezt korai lenne így megmondani!Várd meg a nem várt napját és akkor tesztelj!
2009. márc. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem 17 én volt pé es,és 4 nap alatt nam lehet valaki terhes.

Az ovu teszted halvány?Vagy olyan erős mint a kontrol csik?

2009. márc. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elméletileg én úgy látom 12-én volt peteérésed.A beágyazódástól kezd el termelődni a HCG amit kimutat a teszt. Nagyon hamar teszteltél.A peteéréstől számítva 12-14 nap múlva tesztelj, és még akkor sem mutatja ki mindenkinek.Ez egyéntől függ.Nekem 10 én volt pé és majd olyan 24 körül tesztelek leghamarabb.Szorítok!
2009. márc. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
erős volt az ovu teszt második csíkja már 2 napja
2009. márc. 17. 09:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Egyáltalán miért teszteltél? Ahogy a hőmérsékletedből látszik szerintem a 16-17. napon lehetett a peteérésed, vagyis még csak a peteérés után vagy 4-5 nappal. Még egy 28 napos ciklus esetén is túl korai lenne. Ha sikerült még csak most kezdődik a beágyazódás. Ráérsz tesztelni az elmaradt mensi után 4-5 nappal, addig felelslegesen idegesíted magad. Szerintem az lett volna csoda, ha már mutatott volna valamit. Nyugi még nincsen veszve semmi!
2009. márc. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj annak, hogy ilyen egyértelműen látszik, hogy megvolt a peteérés. Most már csak azon kell szurkolni, hogy fenn maradjon a hőd!
2009. márc. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2009. márc. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!