Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbízható az easy...

Mennyire megbízható az easy pregnancy teszt? Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Azért ide írok, mert főleg felnőttek a válaszadók nem 14-15 évesek mint a szerelem-szex témakörben.

Több mint 2 hetet késik a menstruációm, és nagyon félek, mert babát nem szeretnék még(18 vagyok). Több, mint egy hónapja voltam együtt barátommal, óvszerrel védekeztünk, nem volt lyukas, semmi gond nem lehetett azonban ez mégis aggaszt, képes vagyok bebeszélni magamnak hogy terhes vagyok...

Csináltam tegnap reggel easy pregnancy tesztet, ami negatív lett, azonban olvastam több helyen is, hogy nem mutatta ki a terhességet, vagy csak sokkal később.

Szerintetek is feleslegesen aggódok, vagy van okom rá? Köszönöm a válaszokat előre is!


2011. nov. 21. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha negatív lett, akkor nem vagy terhes, csak a sok stressz miatt késik a menzeszed. Ha nem vagy biztos, akkor holnap menj el a gyógyszertárba és ott vegyél egy tesztet, 2 hét késés után bármikor megcsinálhatod.
2011. nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy terhes vagy, én is 18 vagyok, de én mikor megtudtam hogy babát várok én lettem a világ legboldogabb nője:) A koromhoz képest elég korán férjhez is mentem, együtt élünk, van munkánk, szóval na...minden összejött és nagyon boldogok vagyunk, főleg egy baba....áhh nagyon örülünk neki:) 10 hetes kismama
2011. nov. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Huhh, kicsit megnyugtattatok... úgy vagyok vele h már kb 1 hónapos terhesség lenne, azt tuti kimutatja bármelyik.

Gratulálok neked, szerencsés vagy, sajnos nekem szüleim egyáltalán nem támogatnák a dolgot, és énis úgy gondolom h ráérek egyetem után. A kettő nem megy együtt ha jól akarom csinálni :/

2011. nov. 22. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!