Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után adnak megbízha...

Mennyi idő után adnak megbízható választ a terhességi tesztek?

Figyelt kérdés
Egy hete késik a menstruációm, vettem Gabriel terhességi tesztet, de az negítav lett! De félek, hogy fals negatív lett, mert túl sokat ittam előtte, és nagyon híg lett! Ha már egy hetet késik a havivérzés akkor már megbízható eredményt adnak a tesztek?
2011. okt. 19. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4 nappal a nem várt után olyan erős két csíkom lett, hogy kiverte a szememet! (délutáni és reggeli vizeletből is)

1 héttel utána már végképp ki kellene mutatni! Vegyél esetleg másféle tesztet, vagy menj el dokihoz, hogy nézzen meg.

2011. okt. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
csinálj még 1-et. mert ha késői peteérésed volt akkor nem fogja mutatni, várj pár napot és ismételd meg :)
2011. okt. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De az eredményt befolyásolhatta a híg vizelet is? Bevallom eléggé félek, mert most még nem terveztem babát!
2011. okt. 19. 14:03
 4/10 A kérdező kommentje:
De ti a Gabrielt használtátok?
2011. okt. 19. 14:05
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocs a sok kérdésért, csak mindig előjön újabb és újabb! Ha két napra rá csinálok mégegyet az már valamivel megbízhatóbb?
2011. okt. 19. 14:08
 6/10 anonim ***** válasza:

szia!

Igen befolyásolja, ha sokat iszol, hígul a vizelet! Ezért ajánlják, h reggeli első pisiből kell megcsinálni, mert az a legsűrűbb, legmagasabb benne a Hcg! A Gabriel jó teszt, én ajánlom! Ha van rá pénzed :) és nagyon kíváncsi vagy tesztelhetsz akár minden nap, de 2 naponta is bőven elég!

2011. okt. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem az elmaradt után 3 nappal erős pozitív volt,reggeli pisiből.Lilly-vel teszteltem.
2011. okt. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Újra teszteltem, de ismét gabriellel! Bár nem bírtam várni reggelig, hanem éjszaka csináltam meg, de ismét negatív lett! Ha jól számolom akkor a ciklusom 36. napján vagyok, elvileg ilyenkor ki kell hogy mutassa, ha bármi van, nem? A késői peteérés meg nem játszik, mert ha az is volt, akkor nem voltunk együtt a párommal!
2011. okt. 20. 07:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Van akinek ha kimarad akkor se mutatja ki a teszt!

Nekem csak amikor már 2-hete késett akkor volt pozi a tesztem!Előtte 2-naponta teszteltem,már nem tudtam mi van,de végül sikerült pozitívat csinálnom és megnyugodtam. :)

2012. máj. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó és hány hetes voltál, amikor pozi lett? Mert én nem várt után vagyok egy nappal és nega, de úgy érzem és a melleim is. Első gyermekeknél nem számoltam Ennyire a napokat, de az 10 éve volt. :)
2013. dec. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!