Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hülyeség hogy csodát várok a...

Hülyeség hogy csodát várok a hsg-től holnapután? Más hogy futott neki?

Figyelt kérdés

Eléggé félek a vizsgálattól, mert annyit olvastam róla, hogy fájdalmas. És az elmúlt hónapok során mind testileg mind lelkileg nagyon megviselt a baba dolog. Endometriózisom van így elég valószínű hogy lesznek összenövéseim. De valahol "várom" is a fájdalmat, hogy hátha ez a gond és akkor azt ott talán lehet orvosolni és szabad utat kap a bébi.

Annyira bízom benne, hogy sikerülni fog, de az elmúlt hónapok/év csalódásai után mindig úgy érzem, hogy hiú ábránd. És eddig amikor újra bízni kezdtem akkor jött egy nagy kopp.:(

9 hónap próbálkozás után én nem picit kaptam, hanem a betegségem stb...

Másnál előfordult, hogy a hsg után sikerült szinte azonnal, mert az átfújás megoldotta a dolgokat mégha nem is volt átjárhatatlan a petevezető?


2009. márc. 17. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek 2 év próbálkozás után csinálták meg a HSG, neki is voltak összenövései, azt mesélte, hogy a vizsgálatot ki lehetett bírni inkább utánna volt rosszul, de megérte mert rá 1 hónapra már babát várt!!!Azóta megszülettett és egézséges rosszcsont fiúcska!!:)
2009. márc. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezektől kapok egy kis erőt.:)
2009. márc. 17. 09:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet szerencséd lesz és sikerül utána. Barátnőm még abban a hónapban teherbeesett, amikor csináltak neki hsg-t. Nekem tavaly szeptemberben volt, de azóta sincs semmi eredmény... :( Ja, utána kellet laparoscopiára is mennem, mert az egyik oldal el volt záródva, a műtét sikerült, mindkét oldal átjárható most már, de még mindig semmi, 2- inszemre készülünk. Bármi lehet, szurkolok!!!
2009. márc. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szerítok Neked, hogy mielőbb sikerüljön.
2009. márc. 17. 12:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne félj a vizsgálattól, inkább kellemetlen, mint fájdalmas. Utána én kb. fél óráig elég erős menstruációs görcshöz hasonlót éreztem.

Nekem májusban volt, azóta semmi. :( Ja, a bal oldal van elzáródva, és nem is tették átjárhatóvá.

2009. márc. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Miért nem lehetett kérni hogy műtéttel szedjék szét? Hol csinálták?

Nagyon drukkolok Neked is hogy mielőbb babásodj.:)

2009. márc. 18. 09:20
 7/8 anonim ***** válasza:

A doki azt mondta, hogy nem érdemes piszkálni, mert maradhatnak benne kisebb göcsörtök, amiben elakadhat a megtermékenyített petesejt, így méhen kívüli terhesség jöhet létre. Meg azok a csillószőrök sérültek lehetenek, és nem végzik majd a munkájukat. Egy petevezető is elég a teherbeeséshez. :)

Egyébként Vácon csinálták. Ez az orvosom átjárhatóvá akarta volna tenni, de közben elkezdtem a Kaáliba járni, ahol ezt mondta a doki.

Köszi a grukkot! Neked is mihamarabbi babásodást!

2009. márc. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, drukkot.:)
2009. márc. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!