Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hülyeség így csinálni a tesztet?

Hülyeség így csinálni a tesztet?

Figyelt kérdés
Holnap reggel vennék tesztet, viszont tutira akarok menni, de ugye reggel pisilek, és után indulok. :S Szóval a köv. pisiben már kevesebb a hormon(ha van)és azt találtam ki, hogy vmi kis tégelybe belepisilek reggel, és azzal csinálom meg a tesztet. Szerintetek hülyeség? kb. 2 hetes terhességet kimutat már a teszt?
2011. máj. 22. 22:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

10 naptól mutatja ki..

nem nem hülyeség jó ez így ahogy gondolod,megírhatnád majd az eredményt..

2011. máj. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem hülyeség!Tedd be a hűtőbe!

2 hetes terhességet persze,hogy kimutat a teszt!

Sok sikert!

2011. máj. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Hűtőbe nem fogom tudni berakni, mert viszem egyből magammal a boltba, utána rögtön meg is akarom csinálni, itthon nem láthatják meg.

Lesz vmi hatása a pisire, ha kb. 2 óra múlva lesz tesztelve és nincs hűtőben?

2011. máj. 22. 22:54
 4/29 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a HCG szinten (amit a teszt kimutat) az nem változtat, tehát nem para, ha nem tudod hűtőbe tenni.

2011. máj. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
áh,utánna majd védőnőhöz is úgy viszed
2011. máj. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Ha tutira akarsz menni, akkor még várj néhány napot. Ha kb. 2 hete estél teherbe, akkor még nem biztos, hogy kimutatja a teszt, csak lehetséges. Nekem úgy volt, hogy dec. elején voltam együtt a párommal, 2 hétre rá teszteltem, akkor még negatív volt, aztán 1 hét múlva már igen-igen halvány pozitív és karácsony előtt nem sokkal lett egyértelműen pozitív, amire a párom még mindig azt mondta, hogy szerinte ez még mindig nagyon halvány. Szóval nem mindegy, hogy a kb. 2 hetes terhességet te honnan számoltad, a vélhető fogantatástól, vagy az elmaradt menzitől.
2011. máj. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
25ös érzékenységű tesztet vegyél,az a friss babás állapotot is kimutatja!:) Nekem 2 nap késés után ott volt a halvány második csík!:)
2011. máj. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Nekem ma a nemvárt napján nagyon halovány a második csík, de időn belül, de görcsölök, nem tudom, hogy baba lehet-e?
2011. máj. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
Nem hülyeség, csináld így, a hcg benne marad ígyis,úgyis! Viszont én is várnék pár napot még ezzel a teszttel!
2011. máj. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:

"ma 08:57-nek" :

Gratulálok, ha halvány, az akkor is babóca!!! :)

Remélem nekem sem kell sokat várnom már, hónapok óta csak 1 csík van.:(

2011. máj. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!