Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most mi? Peteérés előtt és...

Ez most mi? Peteérés előtt és peteéréskor is együtt voltunk a párommal, tutira vettem hogy sikerül teherbeesnem (legalábbis a kisfiammal így sikerült).

Figyelt kérdés
Erre a nem várt menstruáció előtt 5 nappal kis vérzést tapasztaltam. Gondoltam beágyazódási vérzés, amiről sokan írnak, bár az elsőnél nem volt ilyen. Erre ma reggel mintha megjött volna, bár kevesebb a vér mennyisége mint szokott. Ez most már mensi lesz biztosan? Eddig mindig pontos 28 napos ciklusaim voltak, akkor most miért alakult másképp?
2011. szept. 5. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp tesztelj!
2011. szept. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tesztelj !nekem is 2 évig pontban 31 napra jött meg most meg már 2 hónapja 34 -re.
2011. szept. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem pont így volt, és terhes voltam, de akkor azt hittem, csak megsértettük.

De azért ne vedd készpénznek, a szervezet egészen jól produkál tüneteket, amennyiben nagyon a fejedbe veszed, hogy így vagy úgy kell lenni.

Tesztelj, ha már a nemvárt körül tartasz.

2011. szept. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!