Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy 20 napig...

Lehetséges, hogy 20 napig semmi mellékhatása nem volt a szervezetemben az Elevitnek, de tegnaptól szédülök és hányingerem van tőle?

Figyelt kérdés
Napi 1 szemet szedek be a reggelivel, eddig semmi mellékhatás, csak hogy sötétebb lett a székletem. De tegnap óta émelygek és hányingerem van. Van ilyen? Mit tegyek?
2009. márc. 17. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:

lehet a gyógyzsertpl, próbáld meg pár napig nélküle, és ha jobb lesz, akkor biztos az Elevit okozza, ha nem, akkor lehet, hogy azért vannak a tünetek, mert babás vagy.

cseréld le ha nem jó a vitamin gravidára, vagy van egy új, amiben egy kicsit kevesebb vas van.

2009. márc. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia én kb 4 hete szedem az elevitet, nekem haspuffadásom volt tőle az első 2-3 hétben, abbahagytam 3-4 napra és azóta semmi tünetem sincs! Pedig már kezdtem szomorkodni, hogy megvettem 3 havi adagot és nem is tudom majd beszedni a mellékhatások miatt... :(

De az a pár nap kihagyás után tényleg minden rendben van... gyors le is kopogom :)

Próbáld ki hogy vagy elhagyod pár napot, vagy csak felet veszel be egy nap?

És amúgy az nem lehet hogy az elevit meghozta a babát? Mikorra nem várod?

2009. márc. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Még csak a ciklusom 12. napján tartok, április elejére nem fogom várni, de most még tuti nincs baba. Remélem majd lesz nemsokára. :)

Azon filóztam, hogy kihagyom pár napig és ha minden ok lesz, akkor felekkel kezdem megint, aztán majd meglátjuk.

2009. márc. 17. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!