Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik az elmúlt egy-két hétben...

Akik az elmúlt egy-két hétben pozitívat teszteltek, mikor mentek/nek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Arra is kíváncsi lennék, hányan is vagyunk :)
2009. márc. 17. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már mentem!7 hetes vagyok!
2009. márc. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Múlt pénteken teszteltem pozitívat, mert kimaradt a menzesz.

Hétfőn hívtam is a nődokit, és azt mondta, hogy ennyire az elején még nem küld el ultrahangra, mert nem biztos, hogy látszana is bármi, és csak idegeskedés lenne, hogy miért nem... Két hét múlva kell majd elmennem hozzá.

2009. márc. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én pcos vagyok! Múlthéten teszteltem pozitívat és holnap már megyek orvoshoz a pcos miatt,mert lehet kell majd szednem Duphaston-t.De szerintem 6hetes lehetek,ha jól gondolom(rendszertelen a menzim)!
2009. márc. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
a legutolso válaszadótól kérdezném hogy mióta próbálkoznak,és miket szedet a siker érdekében?
2009. márc. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11hónapja próbálkozunk!!!Érdekes a story-m!Mint a mesében!Duphaston-t szedtem tavaj áprilistól idén januárig!Januárba 2 szer volt menzim!Vissza mentem dokihoz,hogy szedem a Duphaston és mégis ossze-vissza van menzim!Megvizsgált és mondta,hogy most tartsunk szunetet az orvossággal!Ha megjon megint a menzi a gyógyszer mentes hónapban akkor kezdjem szedni a closty-t!Hát meg is jott január végén megint,de nem kezdtem el szedni a closty-t,mert kevés menzim volt nagyon!Gondoltam megvárom a kovetkezot!De február kozepén már fájt a mellem....mindíg jobban fájt....fáradt voltam...nyugos!Nem mertem tesztet csinálni,mert annyit csalódtunk már!Múlthéten vettem tesztet,mert mondom ez már nem igaz,hogy március van és mindig fáj a mellem,ez már gyanus!Megcsináltam!Eros pozitív,délután csináltam mégegyet az is eros pozitiv lett!Hát holnap minden kiderul,mert megyek orvoshoz!Remélem lakik bennt valaki!!!!!!!!
2009. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!