Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek most áprilisban nem...

Akiknek most áprilisban nem jött meg és pozitívat teszteltek Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Ki mit érez, mikor mentek dokihoz?
2010. ápr. 16. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én csak a mellfeszülést érzem, de már a peteérés óta. Május 3-ra kaptam időpontot az orvoshoz, már nagyon nagyon várom. :)) Te is kismami vagy ugye? Te, hogy érzed magad? :)
2010. ápr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én jól vagyok eddig még! :) mellfeszülés enyhébb mensi görcsök! csak egy kicsit félek mert volt egy missed abom novemberbe! én május 3.án megyek majd dokihoz! azt mondta akkor menjek!
2010. ápr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Egyszerre írtunk, és mindketten május 3-án megyünk dokihoz! :)

Sajna nekem is volt missed abom, és én is félek, de minden áldott nap beszélek hozzá, hogy erősen kapaszkodjon, nagyon szeretjük őt, s várjuk! :) Nem szabad rosszra gondolni, mert megérzik.

2010. ápr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nekem néha a hasam olyan furcsa, meg néha-néha megjön érzés, folyásom is van, a melleim meg nem annyira érzékenyek inkább teltebbek. Én már hétfőn megyek dokihoz, remélem jó helyen van a prütyök. Már alig várom.

2010. ápr. 16. 13:33
 5/13 anonim ***** válasza:
Én ma reggel teszteltem pozit.Leírhatatlanul jó érzés:-)Én még 2 hetet szeretnék várni a dokival,mert addigra talán már van szívhang is:-)
2010. ápr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! :)

Te mikor teszteltél pozit?

Majd írd ám meg, hogy mit láttál az UH-n! :)Tök izgi:D

Biztos jó helyen van, miért ne lenne jó helyen!!! :)))

2010. ápr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mit tudom én, mert nagyon izgulok. Én a nemvárt előtt teszteltem a múlt héten. Azóta csináltam még 1-et és természetesen +. :-)) Tavaly volt egy méhenkívüli gyanús terhességem a dokik szerint. Tökre zavaros volt minden azt sem tudtam mi történik velem. Szóval ezért megyek 5 hetesen UH-ra.
2010. ápr. 16. 14:21
 8/13 A kérdező kommentje:
Gratulálok 14:02-nek. Mikor teszteltél, úgy értem mennyi időre a nemvárttól?
2010. ápr. 16. 14:23
 9/13 anonim ***** válasza:
14:02-es vagyok:-)vasárnapra nem várom,remélem nem is jön:-)Azért teszteltem korábban mert éreztem,hogy babás vagyok:-)Hányingerem van-változó időpontokban-lomha lettem,és nagyon fáj a mellbimbóm.Mindenkinek Gratulálok és Jó egészséget Nektek!
2010. ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
13:18-as igen pont egyszerre írtunk!én is beszélek hozzá és folyamatosan azt mondogatom hogy nem lesz semmi gond!ritka hogy kétszer csapjon a villám egy helyre!hát majd meglátjuk nekem abba különbözik ez a terhességem az elözötöl hogy most nem vagyok olyan fáradt annál meg éjjel nappal aludtam volna!
2010. ápr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!