Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pé után mikor teszteltetek...

Pé után mikor teszteltetek leghamarabb pozitívat?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
7- 10 nap kell a beágyazódáshoz, tehát hamarabb semmiképp, de érdemes megvárni, hogy elmaradjon a mensi!
2009. márc. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen türelmetlen is vagy(én is az vagyok minden hónapban, úgyhogy megértelek), szerintem inkább bírd ki az elmaradás napjáig, már csak a felesleges csalódás miatt is!Szerintem a 28. napon már biztos eredményt mutat(még ha esetleg hosszabb szokott lenni a ciklusod, akkor is).Sok sikert!
2009. márc. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Csak olyan máshogy érzem magam, és a melleim, a bal melbimbóm megnőtt, és szúrnak.....

És a pém is 14. helyett 10. napon volt(10.-én) és szerintem 20án akkor van már esély, hogy kimutassa, nem?

2009. márc. 17. 12:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nagyon nem bírsz várni, 10nappal pé után már próbálkozhatsz egy 10es érzékenységű teszttel. De ne csüggedj, ha még esetleg negatív lesz, még így is korai lesz kicsit.:-)Szorítok, az már csak 3 nap;)
2009. márc. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem februárban a 14. napon volt a pém és a 28. napon este már halvány + -at mutatott a teszt. Szorítok neked is:) De feltétlenül írd meg mi lett az eredmény. Ja és ha véletlenül még - lenne akkor se csüggedj lehet egy pár nap múlva már pozitív lesz.

6+5 hetes km

2009. márc. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Amíg reménykedtem minden hónapban, addig én is minden terhességi tünetet éreztem már a menzi előtt. Aztán miótra tudom, hogy egyelőre, amíg meg nem oldódik a problémám, nem is lehetek terhes, azóta semmi, értsd SEMMI tünetem, még pms sincs. Egyszercsak érkezik a vérzés. Szóval én azt mondom, minden az agyban játszódik le. Nem sokmindent érezhetsz még, DE ez nem azt jelenti, hogy nem vagy terhes! Szerintem a kimaradt menzikor érdemes legkorábban tesztelni.
2009. márc. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerintem szombaton tesztelek, és megígérem írok, de mindenki véleményét, hozzászólását, tapasztalatát várom!
2009. márc. 17. 15:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Tényleg minden agyban dől el, illetve a terhességi tünetek gyakorlatilag megegyeznek a PMS tünetekkel is, szóval bármit érezhettek (-tünk) és az ellenkezőjét is:P.

Én is hónapok óta produkálom a cifrábbnál cifrább tüneteket, de sehol senki:(. Ebben a hónapban kicsit leálltam agyban, mert kezdtem belegyagyulni:S.

Most mégis 3 napja késik, szúr a cicim, és folyton álmos vagyok. Még várok 2-3 napot, hogy megjön-e, mert lehetett később a PÉ-m. Addig is reménykedhetek;).


De tényleg különös dolog az elme... Gondoljatok csak az álterhesekre...

2010. okt. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!