Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az OVU teszt valóban használha...

Az OVU teszt valóban használható terhességi jóstesztként is?

Figyelt kérdés

Mikor a leghamarabb a görbém alapján? Van egyáltalán remény? Mennyire kéne a hőnek felmennie?

[link]

Nem baj, hogy tegnap óta nem emelkedett? Volt Pé-em, tüszőrepedés a Choragon hatására? Igulok. Légyszi segítsetek Nekem. Köszönöm!!!


2009. márc. 17. 12:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és próbálkozzunk azért még? Mármint a baba ügyében? Szerintetek?
2009. márc. 17. 12:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Jóstesztként ugy kell használni az ovutesztet hogy a nemvárt előtt kb egy héttel elkezdesz ovu tesztezni minden nap ugyanabban az időben, és ha a teszten a csik napról napra erősödik akkor nagy valószínűséggel baba van a pocakban!
2009. márc. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kár hogy ilyen kurta kis görbéd van, ebből sajna nem sokat lehet megállapítani!

Legközelebb mérd a mensi első napjától, persze ha lesz legközelebb... Én szoritok hogy ne legyen!

2009. márc. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen-igen, sajna, csak nem rég kezdtem el ezt a hőmérős dolgot. Nagyon köszi a tanácsokat és az infót. Aranyosak vagytok.
2009. márc. 17. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!