Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jóstesztként használt coraxos...

Jóstesztként használt coraxos ovutesztem két csíkos 4-et is csináltam belőle, de az One stepes ovutesztek nem mutatnak semmit! Mensi előtt vagyok 5 nappal, reménykedhetek hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem mensi előtt 5 nappal egy noname vaterás ovuteszt olyan erős lett,hogy szinte leugrott a csíkról!

De ez nem jelenti,hogy nincs baba, de azt sem,hogy van!

Nem mindenkinek válik be a jósteszt sem!

2011. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is meglepődnék a ciklus 10.napján voltunk együtt de peteérésem a 13-14.nap körül van a ciklusaim hossza 28-29 nap tehát csak egy kitartó spermiumba reménykedhetek:)
2011. júl. 21. 13:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Hát a remény hal meg utoljára, de azért ne nagyon éld bele magad! De jön a következő hónap.

Ja,nem egyértelmű visszaolvasva a válaszom. Nekem babát jelzett az erős ovuteszt!:))

2011. júl. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Jól írtad le! Gondoltam ,hogy a babát jelezte a teszt gratulálok hozzá!:)
2011. júl. 21. 13:39
 5/5 anonim ***** válasza:
A coraxos ovuteszt sokkal érzékenyebb a többinél..sokkal..
2011. júl. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!