Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az LH teszt még igen igen...

Az LH teszt még igen igen halvány, akkor ki lehet hagyni napot hogy spóroljak a tesztekkel?

Figyelt kérdés
Elég rendszertelen hosszúságúak a ciklusaim,így a középidő mindig máskor van. Lehet így tesztel spórolni? Nem mutat rossz eredményt? Van akinek mindig halvány csíkos az LH tesztje? (bocsi a sok kérdésért)
2009. márc. 17. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
a legtöbb nőnek a ciklusa nagy részén pozitív az LH teszt, rendszertelen ciklusnál sajnos többet kell tesztelni, ha spórolni szeretnél, akkor vágd hosszában ketté a tesztet. napot semmiképp se hagyj ki, mert van akinek nagyon rövid ideig van csak fent az LH szint.
2009. márc. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ma màr halvàny akkor az valòszínü ,hogy holnap dèlutànra màr pozitív lesz.Nekem legutòljàra ùgy volt ,hogy dèlben mèg halvànyabb volt a csík a control csíknàl ès este 8 òra körül pedig màr erôs.Szerintem tesztelj holnap is.
2009. márc. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Okés, köszi! Meggyőztetek! A francba a spórolással! :) Mindent a cél érdekében! :)))
2009. márc. 17. 16:07
 4/5 anonim ***** válasza:
én 50 db-os LH tesztet vettem a neten 3-4000 ft-ért. És ugyanennyibe kerül a DM-ben az 5 db-os is. Nekem is rendszertelen volt a ciklusom és sokat kellett használni sajnos.
2009. márc. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én vaterán vettem, 20 db-ot 2000-ért, azt hiszem, és nagyon bevált. És ajándékba járt hozzá 2 db terhességi teszt is.
2009. márc. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!