Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig szivodhat fel a magzat?...

Meddig szivodhat fel a magzat? Bövebben lenn.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb meddig szivodhat fel a magzat?Nekem már másfél hete késik a havi,tehát gondolom baba van az ügyben,de viszont ugy emlékszem nem akkor szeretkeztünk mikor peteérésem lett volna.Attol még lehet baba?Soha nem késett a havim még idegesség alatt sem.A teszteléssel várunk mig párom hazaér külföldröl.Ez max 2 hét még.Szeretne itt lenni a tesztnél.A kérdésem az lenne,hogy meddig kell aggodni,hogy esetleg felszivodik a kicsi?Mikor tuti már hogy meg marad?Mik a jelei ha eltünt/elhalt?Előre is köszönöm!


2011. máj. 31. 07:03
 1/4 anonim ***** válasza:
én tesztelnék,2 hét sok idő,ha gond lenne,akkor lelgalább ugy mehetnél dokihoz h pozi teszted volt.
2011. máj. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha vmi baj van, azt általában vérzés kísér, tehát ha addig míg a párod hazaér megbetegszel, akkor valószínűleg nincs baba, de amíg nem csinálsz tesztet egyáltalán nem biztos, hogy azért nem betegedtél meg, mert terhes vagy, számos más oka is lehet .

Arra a kérdésre, hogy mikortól tuti, hogy megmarad, arra nincs sajnos fix időpont, de azt mondják a 12. hét után már ritkábban történik baj, de ez sem garancia!

2011. máj. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben csinálnék egy tesztet, max. nem mondanám el a páromnak. Nem is tudom, hogy bírod ki vagy ő hogy várhatja el tőled, hogy kétségek közt vergődj még 2 hétig. Legalább te megnyugodnál, hogy tényleg terhes vagy, vagy ha éppen nem, akkor orvos is lásson. Nincs mindig tünete a magzatelhalásnak, erre tehát ne alapozz. És ne is gondolkodj ilyen rémségeken. Inkább csinálj egy tesztet, napközbeni pisiből is kimutatja már.
2011. máj. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

csodállak, hogy kibírod.

én biztosan tesztelnék.

2011. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!