Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a facelle...

Mi a véleményetek a facelle ovulációs tesztről? Hogyan kell szedni az e-vitamint?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Megbízható, amikor pozitívnak számít akkor erősebb volt picit a lh csík mint a control csík. E vitamint nem tudom sajna, hogyan kell szedni, mivel nekem a doki nem ajánlotta mert sajna már ciklus 12.napján 13-14 mm szokott lenni a nyálkahártya, és ugye az e vitamin növeli azt is, nekem meg vékonyítani kellene.
2011. máj. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat.Ez megnyugtató, hogy jó teszt.Mielőbbi babásodást kívánok neked:-)
2011. máj. 31. 09:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm:) Én is azt kívánom neked:)
2011. máj. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak az E-vitaminhoz tudok hozzászólni. Én nemrég kezdtem el szedni. DM-ben vettem: 100 mg-os. Minden nap 1-et szoktam bevenni belőle. Nem tudom, hogy fog-e használni valamit...ártani biztos nem árt.
2011. máj. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az egyik legjobb teszt a facelle.

40-es érzékenységű, tehát el sem tudod téveszteni, hogy mikor pozitív. Az első negatív napján van a peteérés.

E-vitamint apajelöltnek is érdemes adni. Neki 100 mg-ot adok naponta, én 100-200-at szoktam.

Remélem segítettem.

K.

2012. márc. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem nem vált be a Facelle. Akkor is pozitiv amikor a masik nem. A Digitalis Clearblue sokkal egyértelműbb.
2019. ápr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!