Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már úgy valaki, hogy...

Volt már úgy valaki, hogy abban a ciklusban tesztelt pozitivat, amikor az eltért egy kicsit a többi ciklustól?

Figyelt kérdés
Úgy értem, most ha más a ciklusom remánykedhetek? Nincs erős mellfájdalom, hasfájás mint eddig minden mensi előtt.
2009. márc. 17. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én mindegyik terhességgel igy jártam.Akkor,mikor 2 nappal rövidebb volt a ciklus,abban a hóban lettem terhes!
2009. márc. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló! Hogy érted, hogy rövidebb volt a ciklus?

Mert nekem elvileg 28 naposak a ciklusaim, de előző hónapban 26-ra jött meg. Talán a decemberi vetélésem tett be, nem tudom..

Ezért most kicsit bizonytalan vagyok, hogy mikorra ne várjam..

Bocsi, kedves kérdező, hogy itt kérdezek...

Neked mikor nem kellene megjönni?

2009. márc. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jövő hét csütörtökön. Sajnos messze még, de máskor ilyenkor már rettentően fájtak a melleim és hasszurkám is volt.
2009. márc. 17. 18:19
 4/5 anonim ***** válasza:
kérdező:mikorra kell megjönnie?mert nekem 26-án:-))
2009. márc. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jajjjj de jó....nekem is pont 26-án kell megjöjjön.Remélem nem fog. Neked van tüneted?
2009. márc. 18. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!