Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tesztet csak...

Terhességi tesztet csak edénybe felfogott vizelettel lehet elvégezni?

Figyelt kérdés
Tehát ha rápisilek a tesztre,nem edénybe gyűjtöm és abba mártom bele,akkor az hamis értéket fog esetleg mutatni?
2011. máj. 31. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a használatiban az áll ,hogy egy edényben fogd fel a vizeletet és abba mártsd bele a tesztcsíkot akkor miért tennél másképp???
2011. máj. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tinker Bell ***** válasza:
100%
Igen, akkor csak abban. Ha rá van írva a betegtájékoztatóra, akkor edényben kell, mert akkor valószínűleg az is rá van írva, hogy x másodpercig kell benne tartani. Ha az van ráírva, hogy vizeletsugaras terhességi teszt, akkor elég csak rápisilni.
2011. máj. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
már ha megy rá annyi pisi....
2011. máj. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem,mert van amelyikre az van írva,hogy bármelyik módszerrel el lehet végezni.
2011. máj. 31. 16:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ha az van ráírva hogy bármelyik módszerrel el lehet végezni, akkor tényleg mindegy. Én akkor vizeletbe mártanám inkább, mert az biztosabb, ott nehéz tévedni.
2011. máj. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Tinker Bell ***** válasza:
Ha mindegy, akkor is az edényest választanám, mert ott biztos megy rá elég.
2011. máj. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért megnézném hogyan pisil rá egy ilyen kis valamire egy nő... én mindig mártogattam a vizeletsugarasokat is.
2011. máj. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En kivetel vagyok, reggeli pisilesnel siman odatartottam a vizeletsugarhoz mikor pisiltem, par masodpercig tartottam, lehet latni hogy szivja fel igy tudod meddig kell kb. Nekem ra 2 percre ki is mutatta az eros pozitivat. tehat a valaszom hogy nem fog ezert hamis erteket mutatni. Lenyeg hogy eleg mennyisegu vizelet keruljon oda ahova kell.(meg ne is tul sok)
2011. máj. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem amúgy soha nem szokott egyértelmű lenni, hogy amikor rápisilek, akkor melyik oldalára pisiljek. Már nem úgy értem, hogy az egyik vége vagy a másik vége. Hanem hogy ott ahova kell, ott melyik oldalára...így mindig forgatom közben...és sokszor lepisilem a saját kezem. Én nem szeretem a rápisilősöket.
2011. máj. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a vizeletsugarasakat is mártogatni szoktam! Nekem sokkal egyszerűbb!
2011. máj. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!