Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Canesten kenőcs jo a gyullad...

A Canesten kenőcs jo a gyulladásra? Vagy melyik?

Figyelt kérdés
Doki irt fel kúpot hüvely heveny gyulladásra,de én még szeretnék venni valamilyen kenőcsöt is.Ti melyiket ajánljátok?Köszi
2009. márc. 17. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
A Canesten gombaölő,gombás fertőzésekre való.
2009. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi.Akkor gyulladásra nincs kenőcs?Vagy akkor talán a doki is irta volna?Canestennel akkor fölösleges kennem?
2009. márc. 17. 18:38
 3/9 anonim válasza:
nekem is volt gyulladásom és a canesten tökéletesen megszüntette
2009. márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oké,köszi.Akkor holnap veszek is.Mik voltak neked a tüneteid?Csak kenőcsöt használtál?És te mikor sexeltél először amikor gyulladásod volt?Én az 5 ödik kúpom után szeretnék(baba miatt).Bocs a sok kérdésért de most van ilyenem először.
2009. márc. 17. 19:01
 5/9 A kérdező kommentje:
Ártani nem árt ha bekenem vele ugye?
2009. márc. 17. 20:09
 6/9 anonim válasza:
hát baja nem lesz, de én kb 6 nappal utána
2009. márc. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
mmint ha már elmúlt a gyulladás, legalábbis sztem utána pár nappal már nyugodtan
2009. márc. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
a gyulladásba beletelik pár hét, utána fehéres váladék lesz és ez is azt jelzi h a fertőzés távozik
2009. márc. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2009. márc. 19. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!