Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Canesten hüvelytabletta...

A Canesten hüvelytabletta okozhat menstruáció kimaradást vagy lehetséges, hogy végre sikerült és babát várok?

Figyelt kérdés
Canesten kombit használtam, a tabletta elfogyott a krémmel még kezelem magamat, és szept.28-29dike körül kellett volna megjönnie, tesztet még nem mertem csinálni.
2010. okt. 5. 20:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A Canestentől tuti nem marad ki a menstruáció. Vagy baba van a dologban, vagy más miatt késik. Tesztelj! Várom az eredményt!!! :))
2010. okt. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy az okozza a késést. Csinálj tesztet, mert már 1 hete késik, úgyhogy minden bizonnyal kimutatja a teszt, ha az vagy.
2010. okt. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen, hát akkor reménykedem, hogy egy kis csöppség van a dologban, csütörtökön tesztelek és megírom az eredményt. :-))

2010. okt. 5. 20:29
 4/15 anonim ***** válasza:
Miért nem holnap? Én a helyedben nem tudnék várni csütörtökig. :)
2010. okt. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én nem várnék csütörtökig. Én tavaly 3 nap késésnél már biztos voltam benne, hogy terhes vagyok, de a párom nem vett komolyan. Még akkor este elrohantunk tesztért, egyből meg is csináltam, mert nem bírtam már várni, és persze pozitív lett. :) Nyugodtan tesztelj holnap, ne várj tovább. És várjuk az ereményt!
2010. okt. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
kívánom neked hogy legyél terhes ha ezt szeretnéd, de azért azt is vedd számításba hogy nem véletlenül kellett a canesten kombit használnod! előfordulhat hogy egyéb dolog van a háttérben ami a késést okozza, én is tesztelnék a helyedben minél hamarabb és aztán elmennék orvoshoz hogy megvizsgáljon és orvosi diagnózist állítson fel....
2010. okt. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy tesztet megér.

1 hét késésnek már van oka!

Drukkolok,hogy baba legyen és ne komolyabb dolog:)

2010. okt. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok,


Köszönöm szépen a drukkolást, hát én sem bírtam csütörtökig várni a teszttel ezért ma délután csináltam egy X-epil terhességi tesztet, de negatív lett. :-(

Hát majd legközelebb.....talán....

2010. okt. 6. 18:19
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!Reménykedj még!Reggel csinálj mégegyet,mert hát reggeli tesztből a tuti!

Egyébként nem maradhat ki a Canestentől!

2010. okt. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem kimaradt...utánanéztem, nem a Canesten miatt, hanem a hüvelygomba okozta.

Kívánom, hogy babás legyél, ha szeretnéd.

Majd írj, hogy mi volt...

2010. okt. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!