Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A magtalanság (férfinál),...

A magtalanság (férfinál), teljesen kizárja azt, hogy valakinek gyereke legyen?

Figyelt kérdés
Nem impotens az illető, csak állítolag a spermák nagy része nem életképes. Attól még lehet gyereke?
2009. márc. 17. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Szerintem attól még lehet gyermeke hogy kevés az életképes spermium azt gyógyszeresen vagy homeos szerekkel lehet kezelni , clostyt szoktak adni férfiaknak is a homeos szerek közül pedig a maca vibe tabit hallottam meg olvastam meg az e-vitamint bár hogy milyen az élettani hatása nem tudom mert nekünk hála nem kellett.

Hogy állapitották meg azt nálatok , sperma vizsgálaton?

2009. márc. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ! Igen, sperma vizsgálaton, állítólag. Nem tudom pontosan hogy történt, mert akkoriban még nem ismertam a személyt. Most vagyok 14 hetes terhes, és az ő gyerekét várom, ő meg ezt szajkózza, a volt feleségével 10 évig próbálkoztak és nem jött össze. Úgyhogy nem akarja a babánkat! :-( De adok neki még egy esélyt, mert érdekes, hogy mindig vigyázott, hogy időben ki vegye, lehet csak kamu! Bár ha annyira akart régen, akkor most miért nem akar babucit?
2009. márc. 17. 18:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szia sztem ez az ember nem nemzőképtelen, csak le akar rázni.. ha tényleg 10 évig probált volna meg a feleségétöl gyereket, nem jött ö9ssze, most meg iott van a baba, boldognak kellene lennie. sztem hazudik, hogy nem lehet gyereke. egyszer én is voltam 12 hetes terhes mikor megtudtam és a pasi azt mondta neki nem is lehet gyereke, jol megcsaltam, azt mondta. elhajtottam a gyereket elvetettem ez már nagyon régen volt. ne csinálj hülyeséget. szoritok
2009. márc. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ! Én mindenképp megtartom, mert imádom! Szerintem is hazudik, de nem tudom, hogy oldajam meg a helyzetet. :-( Lehet a 18 hetes uh-ról küldök neki képet és, hátha megszólal a lelkiismeret! Egyébként nekem is azt mondta, hogy megcsaltam, és szídott elég rendesen. A legjobb védekezés a támadas! :-D
2009. márc. 17. 19:15
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
apasági teszt, aztán majd leshet a szentem, hogy ki hazudik, jó egészséget, szép babát! a lelkiismeret meg az ilyeneknél ne létező dolog, de csodák mindig vannak....
2009. márc. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszike! Hát én, már nem is azeretném, ha akarná, csak fizesse a gyerektartást, és válalja a felelösséget. :-)
2009. márc. 17. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!