Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal együtt fürödtünk...

A barátommal együtt fürödtünk és ezen kívűl párszor hozzáért az én nemi szervem az övéhez de nem volt semmi rajta, csak nagyon félek, hogy lesz valami, de lehet h csak beképzelem. Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Bár mostanában amióta sokat foglalkozok azzal a gondolatttal h terhes is lehetek fáj a hasam, de azt sem tudom hol fáj ha vki az,. És ez csak 3 hete volt, nem tudom mikortól jelentkeznek tünetek. Segítsetek légyszi, mert tiszta ideg vagyok, és nem tudom hogy mi lesz.(és van ilyen krémes folyásom, de mondjuk az eddig is volt)
2009. márc. 17. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Bár csak ilyen könnyen lehetne teherbe esni :-D

ahozz több kell.Ne aggódj!

2009. márc. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy terhes, nem lehetséges ez olyan könnyen, de ha nagyon ideges vagy inkább csinálj egy tesztet, mert az idegességedtől nem fog megjönni
2009. márc. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és ha volt rajta egy kicsi előváladék akk sem?
2009. márc. 17. 18:54
 4/10 anonim ***** válasza:

Nah, megvan a mai nap " terhes vagyok? " kérdése.


Nem leszel (nem vagy) terhes!!!Nyugi!Azért fàj a hasad, mert meg fog jonni, PMS.

Ha ilyen konnyen teherbe lehetne esni, igen sok nagycsalàdos lenne Magyarorszàgon :D

2009. márc. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mert nem nagyon tudom
2009. márc. 17. 18:55
 6/10 A kérdező kommentje:
ezen a hétvégén kell megjönnie. rem meg fog, megnyugszom aztán lesz vmi.
2009. márc. 17. 18:58
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. remélem megjön
2009. márc. 17. 18:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, megfog!
2009. márc. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a fiúknak fütyijük van a lányoknak meg puncijuk :) Kb. ezzel van egyszintbe a kérdés. Biológia könyvet is elővehettél volna :) Boccsi,de vicces nagyon
2009. márc. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jo boccs kicsit ideges vagyok. am meg hiddel elővettem és nevess csak ha jól esik am ha te nem válaszolsz a kérdésre akkor ne irogass.kösz
2009. márc. 18. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!