Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a fene lehet velem. Terhes...

Mi a fene lehet velem. Terhes lehetek vagy csak beképzelem magamnak? 10nap késés után 4ik napja barnázok. februárba voltunk együtt akkor is barnáztam, márciusba majnem rendesen megvolt....

Figyelt kérdés
most meg 10nap után csak barnázok.kivagyok irva mert majd le szakadnak a lábaim.höm37,alul szurkál meg viszket a hasam.étvágyam nagyon is megnöt..multhonapba rosszul voltam mindig hányingerem volt de most elég jol vagyok.légyszi irjátok meg véleményeteket.köszi-antibiutikum zavarhatta meg a menzeszem?
2008. ápr. 19. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
szia voltál dokinál???mert ha nem sürgössen menjél el ugyanis ez eléggé vetéléstünetnek tűnik.de siess nehogy bajság legyen veled.
2008. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
na most eléggé megijedtem.a vetélés nem nagy görcsökkel jár?nincsenek nagy görcseim csak szurkál.gyogyszert szedtem a lábamra mert nembirtam lábraállni az nemkavarhatta meg?köszi a válaszokat....
2008. ápr. 19. 18:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem jár a vetélés feltétélenül vérzéssel. Azért is van az, hogy műszeresen fejezik be, mert az elhalt magzat gyakran nem megy el magától.Ha terhes voltál akkor az antibiotikum nem tett jót az biztos.
2008. ápr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nemis gondoltam én arra hogy terhes lehetek,csak most hogy 10nap után barnázok.védekeztünk.csak itt olvastam hogy ha valaki terhes meglehet a menzesze s fokozatossan mulik el.jobb lesz ha csinálok1tesztet.remélem hogy nemvetéles...köszi
2008. ápr. 19. 18:41
 5/5 anonim ***** válasza:
mindenképp csinálj tesztet!A tüneteid terhességre is utalhatnak ,de a barnázás az nem jó jel!
2008. ápr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!