Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magától normalizálódhatott a...

Magától normalizálódhatott a prolaktin szintem? Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Magas volt a prolaktin szintem és ez úgy derült ki, hogy észrevettem, hogy folyt a mellemből valami fehér folyadék. Voltam dokinál tegnap, vettek vért, hétfőn lesz eredmény. Ma már nem folyt semmi a mellemből. Még nem kaptam rá gyógyszert sem.
2009. márc. 17. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sajnos a prolaktin sunyi, csak bizonyos szakaszaiban a ciklusnak vannak jellegzetes tünetei. szóval, az, hogy nem érzed a jeleket még nem feltétlenül gyógyulás, de én drukkolok, hogy Te a kivétel legyél!
2009. márc. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is gond volt a prolaktin szinttel es sajnos ez nem gyogyul magatol,az agyalapi mirigy termeli ezt a hormont ami gyogyszeres kezelessel all be,en kb.fel evig szedtem es utana jott rendbe.
2009. márc. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is egy prolaktinos vagyok. Nálam is fluktuál a tejtermelés. Már pár hete gyógyszert szedek, úgy tűnik, mintha egyre kevesebb lenne a tej, aztán lássuk. De még mindig van! Orvos szerint a ciklus 21 napján éri el a maximum-szintet, akkor kéne nálad is vért vizsgálni. Majd mindenképp írd meg az eredményt meg a kezelésedet is!
2009. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megírom az eredményt,hétfőn már többet tudok.Tényleg lehet daganatom?
2009. márc. 17. 20:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet. Állítólag nekem is van, csak kicsike. A jó hír viszont, hogy elmúlik a gyógyszertől, úgyhogy nyugi. Harmadik vagyok.
2009. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!