Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkapta a párom a hüvelygyulla...

Elkapta a párom a hüvelygyulladásom, mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
Még akkor voltunk együtt amikor még nem voltam vele dokinál,azóta nem.Én kaptam 10 db-os Metronidazol kúpot.Ma mondta a párom hogy viszket neki.Dokihoz nem akarunk menni megint,gyógyszertárba recept nélkül mit vehetnék neki?És magamnak is szeretnék valami kenőcsöt mert a dokim nem irt.Babát szeretnénk de ez a honap kimarad:(Nagyon fontos lenne!Köszi
2009. márc. 18. 08:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A páromnak valami kenöcsre gondoltam.?
2009. márc. 18. 08:05
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Ha nem akartok dokihoz menni akkor érdeklődjetek a patikában de egy urológus nem ártana mert ha nem kezelik ki rendesen a párod akkor te ugyan ugy visszafogod kapni tőle mihelyst felekszel vele.

Ez nem játék, és minél tovább huzod annál késöbb jöhet szóba a baba.



:-DD

2009. márc. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Canesten kenőcsöt. De el kéne menni ahhoz a dokihoz :S
2009. márc. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A canesten nem jó a hüvelygombára van kitalálva azzal nem segítesz.
2009. márc. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi.De már én is hallottam a canesten kenőcsről hogy az jo lehet,gondolom ártani nem árthat ugye?És is használhatom még a kúp mellé?
2009. márc. 18. 08:19
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Gyulladásre a legjobb a cickafark ülőfürdő. Pár levelet kell kifőzni és legalább egy estét állni hagyni. Hozzá neomagnolt feláztatni vízben és azzal is öblítgetni. Ez fertőtlenítő, ami bacikra is jó. Nekem ezt korábban orvos javasolta. A cikafark erős gyulladáscsökkentő. Ki lehet próbálni, páromnak is volt ilyen és hatásos volt. Később érdemes azért felkeresni egy urulógust, nálunk a spermavizsgálatnál kiderült, hogy a spermában sok a sérült, ami fertőzésre utal és Tavanicot írt fel.
2009. márc. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon normális a nőgyógyászom, amikor ilyen gondom volt, elmondtam neki és írt a párom részére is. Menj vissza szerintem és kérd meg, hogy a párodnak is írjon fel valamit. Én nekem ezek a recept nélküli szerek nem jöttek be.
2009. márc. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi.Már megint nem akarok visszamenni a dokihoz.Vettem canesten kenőcsöt,rá van irva hogy gyulladás csökkentő is.Használjuk majd mind a ketten,remélem jo lesz.Csak az bosszant hogy ezt a honapot ki kell hagynunk:) Amugy gyulladást mitől lehet elkapni?felfázás?Vagy ha leülök a nyilvános wc-n?Köszi
2009. márc. 18. 10:00
 9/12 anonim ***** válasza:

Ugye nem azt akarod mondani, hogy Te ráülsz a nyilvános WC-re??? Azt nagyon nem szabad, én csak fölé guggolok, azt mondta a nődokim, hogy a sok rétegen ráhajtogatott WC papír sem véd meg. Iszonyat mennyi baci van az ilyen helyeken, már a kilincsen is!

Próbáljátok ki ezt a canestent, ha már megvetted és nem akartok dokihoz menni. De a legfelelősségteljesebb döntés mégiscsak az lenne, a baba miatt.

A cickafark teát nyugodtan ihatod is, valóban a női bajok "gyógyszere".

2009. márc. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi.Csak véletlenül ültem rá a wc-re.Pohárba kellett pisilnem,és bénáztam kicsit.Mint kiderült jo nagyot mivel gyulladásom lett:(Amugy mitől lehet valakinek még gyulladása?Keni a párom magát a canestennel,meg én is.
2009. márc. 19. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!