Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire befolyásolja a...

Mennyire befolyásolja a teherbeesésemet, ha már többször volt hüvelygyulladásom illetve gombás fertőzésem is? Elég érzékeny vagyok. Tudtok esetleg vmi jó módszert, ami erősíti az ellenállóképességem? A többi lent

Figyelt kérdés
A ciklusaim általában 28-35naposak,de a májusi mensim kimaradt...Így is akarhatunk babát?
2010. jún. 30. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudom mennyire befolyásolja de gondolom hatással van rá..régebben nekem is vissza-vissza térő gyulladásaim voltak..de ajánlotta nekem a doki, hogy csináljak meg egy három hónapos candida diétát..annak ellenére, hogy nem voltam candidás..kemény volt, főleg a cukros ételek mellőzése..de a bajomat elfújta a szél..ez több mint tíz éve volt már és azóta soha nem volt sem folyásom, sem gomba sem viszketés..és a diéta harmadik hónapjában terhes is lettem. Nem ártana lehet neked sem..neten találsz ezzel kapcsolatban sok diétát.

[link]

2010. jún. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaj,köszönöm szépen.Utána nézek!
2010. jún. 30. 12:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha ilyen gondjaid vannak akkor terhesség előtt érdemes megcsinálni egy Gynevac injekció kúrát neked és a párodnak is. Nagyon hatásos, és 2 évig nyújt védelmet a bakteriális eredetű gyulladások ellen. 5 heti adag kb. 10000 Ft/fő. Keress rá a Google-ban, olvashatsz róla bővebben.
2010. júl. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!