Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 4 napja csak barna folyáso...

Már 4 napja csak barna folyásom van de a mensim nem jön. Ugy fáj a hasam mintha megakarna jönni. Mi lehet ez? Terhesség lehet?

Figyelt kérdés

Màskor azèrt egy nap barnàzàs utàn megjön rendesen de most nem.

Volt valakinek ilyen? Köszönöm a vàlaszokat elöre is! Szèp napot mindenkinek!!


2009. márc. 18. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen februárban, egy hormongyógyszertől volt, meg a cickafarktól, de 50 napig nem jött meg, csak 3 nap barna volt. Nem is volt peteérésem és a tesztek meg negatívok voltak. Most március elején jött meg, szóval remélem innen minden ok lesz. Ha nem vagy terhes, hormonprobléma lehet, menj dokihoz, ő megmondja mi a helyzet! Én pont akkorra jelentkeztem már be, amikor megjött, így nem mentem.
2009. márc. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy igazán nem választ tudok irni, csak kérdezted volt-e igy valaki. Na, most velem hasonló a helyzet, csak nem 4, hanem 2 nap. Már tiszta ideg vagyok, mi lehet. Nekem olyan barnás-pirosas, mintha jönne, de mégsem. Neked? Teszteltél? Ha nem, szerintem csinálj egy tesztet, ha baba van a dologban, az már kimutatja. Drukkolok Neked, olyan legyen az eredmény, amit vártál! :)
2009. márc. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszoka! Nekem màr el is mult ez a maszat.Nagyon ideges vagyok mert mèg ilyen nem volt hogy ne iduljon be a mensi.Most meg nem menstruàltam.A honap elejèn voltam nögyogyàszati vizsgàlaton ott minden okè volt.Szedem a terhesvitamint mert màr szeretnènk babàt.Kivànok mindenkinek pozitiv tesztet!!
2009. márc. 18. 11:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonlo volt mult honapban,ez a barna cucc ket napig, tesztek negativak, en mar arra gyanakszom, hogy a terhes vitamintol lehet ez a valtozas, mert pont a multkori ciklusnal kezdtem el szedni. en megvarok meg egy mensit, meglatjuk milyen lesz.
2009. márc. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!