Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt után két nappal már...

Nemvárt után két nappal már bármelyik teszt alkalmas arra, hogy kimutassa az esetleges terhességet?

Figyelt kérdés
Most készülök venni, és a DM-ben Corax volt, a Rossmannban Lilly. Mindkettőben megbizhatok ilyenkor? Vagy inkább melyikben?
2009. márc. 18. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nos,vannak esetek,amikor még két nappal később nem mutatja ki,de azért gyakoribb,amikor kimutatja.Tehát ha negatív lesz,akkor ne keseredj el,lehet az még pozitív.
2009. márc. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor már bármelyik kapható teszt jó lehet, ha biztosabb akarsz lenni az eredményben akkor célszerű reggel tesztelni.
2009. márc. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Corax vált be igaz én még a Lilly-t nem használtam. De egyébként szerintem minden teszt jó ha forgalmazzák őket. Nekem a nemvárt napján este egy Maria Romed nevű mutatta a + -at (csak ez az egy volt a bioboltban). De utána persze már Corax-ot vettem és az már erősebben mutatta kb. 2 nap múlva.
2009. márc. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Dm-ben Corax jó, de ha még ilyen fiatal a terhességed akkor csak a reggeli vizelettel csináldd meg. Én is úgy jártam az első tesztemmel, hogy semmit nem mutatott ki, mert este csináltam meg. Szóval várjj reggelig!
2009. márc. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek! Akiknek + lett, gratulálok, akiknek -, azok meg ne adják fel! :-)
2009. márc. 18. 11:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Én mindkét terhességemnél Corax tesztet használtam,és kb.4 nappal a nem várt után csináltam meg.2 gyerekes anyuka
2009. márc. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is! Hallottam már hideget-meleget mindegyik tesztről, persze ez is olyan, kinek mi vált be. De nem szeretnék csalódni, ezért is kérdeztem. (pedig már volt rá alkalom nem egyszer) Csak még eddig Gabrielt és Clearbluet vettem. A Gabrielt csak gyógyszertárban láttam -ott meg nem szeretek venni- , a Clearlblue meg ahhoz drága sajnos. Bár ha + -at mutatna már egyszer, azt se bánnám ,hogy mennyibe kerül :-)
2009. márc. 18. 11:07
 8/10 anonim ***** válasza:

Megcsináltad a tesztet? Vagy majd holnap?

Nekem a nem várt napján délután pozitív lett. Amúgy mindegy milyen teszt, ilyenkor minden kimutatja.

Drukkolok és írj majd.


11 hetes kismami

2009. márc. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a drukkot, Neked pedig gratulálok!

Már nemvárt előtt 1 nappal csináltam, az - lett, úgyhogy most sem reménykedem túlzottan :( ...hátha kellemesen csalódok :)

2009. márc. 18. 13:32
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: köszi a drukkot, de sajnos nem segített. Most csináltam a Lily-vel és neg. lett. Na, majd köv. hónapban :)
2009. márc. 18. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!