Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13. dpo-n vagyok és reggel...

13. dpo-n vagyok és reggel teszteltem egy negatívat.5-6ra nem várom. Van még esélyem a babára? Légyszi mondjatok valami biztatót.

Figyelt kérdés
Pár tünet van:szúrkál a bal petefészkem,hétfő óta menzi szerű görcsök,pedig nekem csak onnantól szokott lenni mikor megjön,de ez lehet hogy valami mástól van:(
2011. jún. 3. 07:33
 1/4 sumergo ***** válasza:
Igen, van esélyed! De nem értem miért akar mindenki csalódni, hogy a nemvárt előtt tesztel! Légy türelmesebb! Tényleg!
2011. jún. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Természetesen nem csalódni szerettem volna,csak most tényleg olyat érzek amilyet eddig még nem és azt hittem hogy talán kimutatja.Olyan sok mindenkinél olvastam hogy a nem várt előtt már akár 4 nappal is kimutatta:)De akkor reménykedem.Köszönöm a válaszod!De szívesen fogadnék még tapasztalatokat:)
2011. jún. 3. 09:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs miért aggódnod, simán lehetsz terhes! Tesztelgess 3 naponként, én ezt tudom tanácsolni! Ha következő is negatív, még akkor is van esélyed bőven!
2011. jún. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azóta már kiderült, hogy mi is a helyzet?
2011. jún. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!