Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi az első jel amin észre...

Mi az első jel amin észre lehet venni, hogy terhes vagyok? Mikor mutatja ki a leghamarabb a teszt a terhességet?

Figyelt kérdés
A jobb petefészkem már vagy 1 hete szurkál eddig nem volt ilyen mensi előtt,a mellem a bimbómnál érzékeny lett ez se volt mensi előtt,most kicsit másképp fáj mint akkor mikor megjön.Egy hete csináltunk a párommal egy tesztet akkor volt még csak 9 napnál ahogy számoltuk,mondtam neki ott még nem mutatja ki a teszt és negatív is lett.jövőhetén kéne megjönnie.
2011. jún. 3. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Az elsp jelek általában a 6odik hétől kezdődnek, hányinger, émelygés, fáradság.A teszt pedig a nemvárt napon ki is mutatja ha +.Sok sikert.
2011. jún. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezek szerint most az együttlét utáni 16. napon vagy?

Most már kimutathatja. Holnap reggel csinálj egy tesztet.


Viszont jövő héten kellene csak megjöjjön?

Hány napos ciklusaid vannak, jó hosszúnak tűnik így számolva.

2011. jún. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.Akkor ne is reménykedjek?
2011. jún. 3. 13:40
 4/8 A kérdező kommentje:
28 napos a ciklusom igen jövőhét szombaton kellene megjönni vagyis nem kéne:D
2011. jún. 3. 13:41
 5/8 anonim ***** válasza:
a menstruációtól számolva 9 nap múlva csináltatok tesztet? legalábbis úgy értelmezem, főleg ha csak jövőhét szombaton kellene megjönnie. Nekem jövőhét vasárnap esedékes, ami azt jelenti, hogy akkor te még csak 6 dpo-n vagy, persze hogy negatív lett a teszt, hiszen még peteérés előtt teszteltetek. Leghamarabb a nemvárt napján érdemes tesztelni, esetleg előtte 1-2 nappal egy 10-es érzékenységű teszttel.
2011. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm.Május 14 volt az első mensinap előtte és aznap is együtt voltunk a párommal.Utána hétvégén is együtt voltunk és 30.-án csináltunk tesztet.Jövőhét szombaton kellene megjönni.Nem tudom így leírtam e mindent.Azt nem tudom mért fáj-szúr egy hete alul és sűrűbben a jobb oldali petefészkem most is nyilal bele?Az mitől van?
2011. jún. 3. 14:04
 7/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Akkor én is félre értettem picit.

A menstruációs együttlét az elég esélytelen, ami egy héttel később történt, az már valószínűbb, de mindezt csak ahhoz viszonyítom, hogy 28 naposak a ciklusaid. Ha nem figyeled pontosabban a peteérésedet, akkor nehéz bármit is megsaccolni. (Ezzel nem azt mondom, hogy figyelni kellene, hiszen sok párnak lesz babája mindenféle figyelgetés nélkül is...) A peteérésed lehetett napokkal az együttlét után is, így összességében a tesztelést még korainak tartom. A nem várt menstruáció napján tesztelj, akkor már valószínű, hogy reális eredményt kapsz, de még akkor sem biztos.

A baba lehetséges, türelem és kiderül!

Legjobbakat!

2011. jún. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
29-én volt peteérés a www.ciklus.hu szerint és 28,29,30-án is együtt voltunk nem egyszer.De télleg köszönöm nektek a válaszokat reménykedem.
2011. jún. 3. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!