Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány nappal a mensi előtt...

Hány nappal a mensi előtt jelentkezhet a hasfeszülős nyomás érzés, ha mensi lesz ebből, nálatok hogy van, és aki terhes lett annak hogy volt ez?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 15:04
 1/4 kisnita ***** válasza:

Nekem ugyan olyan volt mint mikor meg jön, 100%-ig biztos voltam benne, hogy meg fog jönni, semmi változás nem volt. Ugyan olyan feszült voltam, kicsit idegbajos, minden mensi előtt megbolondulok egy kicsit :) Na akkor is ugyan ez volt és nagyon meg is lepődtem amikor kiderült, hogy terhes vagyok. Utána vártam a tüneteket, de nem jött semmi. Hónapokig terhesnek sem éreztem magam, néha még el is felejtettem. Abszolút nem volt más érzete fizikailag mint a nem terhes állapotban. 16 hetesen mozdult meg és az volt az első terhességi "tünetem".

Általában mensi előtt 1-2 nappal már szoktam érezni ha készülődik valami, fájni nem igazán fáj, inkább csak idegesebb vagyok.

2011. jún. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. és a terhesség esetén is jött ki pár pattanás?
2011. jún. 3. 15:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam görcsölgetett a hasam ha megjött,előtte maximum pár órával. Amikor babát vártam akkor folyamatosan (kisebb-nagyobb szünetekkel) mindjárt megjön érzésem volt,már nemvárt előtt 2-3nappal. Harmadik babámnál ez egészen a 8ik hétig tartott.
2011. jún. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kisnita ***** válasza:
Én nem voltam pattanásos a terhesség alatt.
2011. jún. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!