Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovulációs tesztett jósteszt...

Az ovulációs tesztett jóstesztként mikor kell elkezdeni használni? Mennyivel mensi előtt?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Az ovu tesztre ne alapozz. Van akinek bejön, de a többségnek nem.

A terhességi teszt mutatja meg biztosan, hogy terhes vagy-e.


Én nem értem milyen divat ez, anno, amikor én voltam terhes, ez a hülyeség még nem volt divatban.

Ovu tesztet ovulációkor, terhes tesztet pedig a mensi környékén használtuk.

Ja, és 3 éve volt az első terhességem. 1éve a második, de akkor sem jutott volna eszembe ovu tesztet használni.


Inkább várd meg a mensi várható idejét, és akkor tesztelj egy 10es érzékenységű teszttel.

2009. márc. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

de az még nagyon messze van


amugy vannak tüneteim: pl szrkál egyre jobban a petefészkemnél a hőm folyamatosan pé után 37 körül van tojásfehérje folyás. ezek amugy jók?

2009. márc. 18. 18:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha terhes is vagy, a várható mensi előtt nincsenek tünetek. A beágyazódás is 7-10 nap a peteéréstől, így tünetek csak utána várhatók. Előtte felesleges mindent a terhesség tünetének vélni, hisz amíg nem termelődik HCG a szervezetedben, addig nem vagy terhes, nem lesznek tüneteid.

Tesztelj terhes tesztel, és majd utána várhatod a tüneteket:)

Addig meg kitartás!


Nekem mindkét terhességemnél a 6. héttől kezdődött a gyomros dolog. Előtte semmi. Sőt még azt is éreztem, hogy megjön, de nem jött meg.


Nyugi! Várj türelemmel.

2009. márc. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!