Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovulacios teszt nem 2...

Az ovulacios teszt nem 2 csikos kellene legyen ha mar baba van a dologban? Nem tevedes, Ovulacios teszt? Jostesztkent hogy kell hasznalni?

Figyelt kérdés
Menzi elott par nappal voltunk egyutt a parommal, igy termeszetesn volt menzim. De most a kovetkezo honapban meg nem volt ovum a teszt szerint, de furcsa tuneteim vannak.
2010. máj. 10. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Jóstesztként reggel kell csinálni, és ha terhes vagy, akkor két csíknak kéne lennie.

De az ovutesztről annyit, hogy nekem még nem sikerült egy csíkosat produkálnom, bármelyik napon csináltam, bármilyen időszakban...Volt, hogy ciklus elején, reggel is, este is 2 csíkos volt, pedig a peteérésem még nagyon messze volt...Nem tudom, mennyire megbízható, van akinél nagyon bevált, hát nálam nem.

2010. máj. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam a ciklus 7. napján még csak egy csík volt, utána lassan erősödik a 2. csík.

Jóstesztként nem próbáltam még, mert vettem terhesteszteket.

2010. máj. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor ovutesztelsz vele, akkor 2 csíkos, de akkor ovulálsz, amikor a 2. csík ugyanolyan erős, vagy erősebb a kontrollnál. Ezt este csináltam, mindig ugyanabban az időben. Én jósoltam is vele, reggeli 1.-ből, és bejött. 32 hetes km
2010. máj. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!