Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szellemcsik a teszten? Miert...

Szellemcsik a teszten? Miert van ez? Ez bosszanto!

Figyelt kérdés
Tegnap delutan teszteltem egyet (5 nappal a nemvart elott) es mar majdnem kezdtem orulni, hogy latom a masodik csikot is, ami erosebb volt 10 perc utan, de kesobb eltunt. Aztan ezen a forumon olvastam a bizonyos szellemcsikrol....ma reggel megismeteltem a tesztet es ugyanezt csinalta! Neha ugy latom, hogy halvany rozsaszin, neha meg ha a napfenyhez tartom, akkor csak a papiron egy besuppedesszeru szintelen csikot latok....Szoval ez a szellemcsik??? tapasztalatok?
2009. márc. 18. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon ódivatú vagyok a tesztelést illetően. Teljesen feleslegesnek tartom a nem várt előtti tesztelgetést, én azt gondolom, hogy akkor kell csak tesztelni amikor már szinte biztos, hogy a valóságot mutatja a teszt. Az idő előtti tesztelgetés csak felesleges csalódást okoz és akkor is ha csak pár száz forint egy teszt, felesleges pénz kidobás is. Ez nem szellemcsík hanem a tesztek működésének sajátossága. Egy csíkban van a reagens és az nedvesség hatására rózsaszínre válik egy pillanatra. Saját pozitív tesztem is így viselkedett, hogy először picit rózsaszín lett majd elhalványodott, de utána újra rózsaszínné változott.
2009. márc. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit sietteted a dolgot. Nekem az öt napi késéskor délután végzett teszt negatív lett, de azt persze láttam, hogy a csíknak hol kéne lennie. Miután lejárt a 2 perc, amikor értékelni kell, már nem volt ott.

Másnap hajnalban, a tömény vizeletből végzett teszt viszont határozott pozitív lett. A kettő teszt képe ég és föld, ergo ha pozitív lesz, tudni fogod.

Türelem, szurkolok!

21hetes km.

2009. márc. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!

Mi lett veled? Pozitív lett a teszt végül??

2009. ápr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!