Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete késik, hétvégén...

Egy hete késik, hétvégén tesztelek. Hőmérsékleti görbét nem vezetek, mert megoldhatatlan lenne azonos időben mérnem, ám most tesztelés közeledtével felkeléskor, mérni szoktam.36.6 fölé soha nem megy. Ez már tuti nem lehet baba?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 19:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Önmagában a hőből, ha nem mérted folyamatosan semmilyen következtetést nem lehet levonni. Ráadásul nincs olyan fok ami biztos terhességet jelent és olyan sem ami biztos nem. Én sem mértem soha, ha ez a teherbe esés feltétele lenne akkor én soha nem esek teherbe. Az egy hetes késés elég gyanússá teszi a dolgot, a tesztelés pedig eldönti hőmérséklettől függetlenül.
2009. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,akkor talán még mindig van remény
2009. márc. 18. 19:27
 3/18 anonim ***** válasza:

Szia! A teszt inkább mérvadó, mit a testhőd :) Mindenképp reggeli vizeletből végezd!

Üdv!

22hetes km

2009. márc. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi,ez tényleg megnyugtato,boldog babavárást:-)
2009. márc. 18. 20:12
 5/18 nini24 ***** válasza:

Szia!


Bocsi, hogy belekérdezek, de baba lett a hónapban? Remélem:)

2009. ápr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem sajna,és még azóta sem:-((
2009. szept. 4. 19:05
 7/18 nini24 ***** válasza:
Sajnálom, még nekem sem! :( Mióta próbálkoztok? Mi február óta! Sajnos edig 2 pozi tesztem volt az előző ciklusban, de pár nap késés után mégis megjött! Jövőhéten megyek újra dokihoz, most egy másikhoz! Nincs nagyon peteérésem sem, és vékony a nyálkahártyám! :( Veled mizujs?
2009. szept. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szia mi is február óta probálkozunk,eddig semmi.Én már voltam dokinál szedtem clostyt 3hónapig mégsem volt minden hónapban pém,októberben megyünk meddőségibe,remélem ott tudnak segíteni.Mielöbbi babásodást:-))
2009. szept. 9. 08:25
 9/18 nini24 ***** válasza:
Ugyanezt kívánom Nektek is! Esetleg jelezd, ha sikerül! Kiváncsi vagyok, mikor jön össze nekünk :) Én nagyon drukkolok, hogy mi is hamarosan kismamik legyünk! :) jó éjt!
2009. szept. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én is szoritunk értünk:-)))
2009. szept. 10. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!