Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkezdtem szedni a gyógyszert,...

Elkezdtem szedni a gyógyszert, de történt valami, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Márc.3-án megjött a menzeszem és ugye ekkor kellett elkezdenem szedni a fogamzásgátló gyógyszert.El is kezdtem szedni.(először szedem).Belara a neve, a tájékoztatójában azt írták h legalább egy hétig kell szedni amíg kialakul a védő hatása és egy héttel megnyújthatja a menzeszt. Köv. szombaton(14én) szexeltünk a barátommal, és ugye még mindig megvolt kicsit a menzim de nem használtunk gumit. Lehetek terhes? (most is még mindig megvan valamennyire. Ez már baj?).
2009. márc. 18. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
3-án kezdted el szedni, 14-én szeretkeztél. Az több mint egy hét.
2009. márc. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem tudod biztosra, mikortól véd, miért utólag kérdezed meg, miért nem előtte???Mivel jobb most parázni, mint előre tájékozódni??? Csinálj tesztet 2 hét múlva és megtudod, mi az akció következménye.
2009. márc. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én nem aggódnék,bár nem ezt szedem,kb. velünk is ez votl,és nem lett belőle gond.
2009. márc. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azt mondják, hogy menstruációs idő alatt nem lehet teherbe esni. És még most is megvan? Akkor valószínűleg nem vagy terhes. De azért legközelebb vigyázzatok és nézz meg majd egy terhességi tesztet.
2009. márc. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!