Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menstruációm,23-án...

Késik a menstruációm,23-án Kelett volna megjönnie, de sajnos nem jött meg. Semmi rosszulét nincs se reggel se semmikor. Semi terhességre Utaló jel. Ma azonban pár barnás pötty jelent meg! Mi lehet ennek az oka? Aki tapasztalt ilyet, Lécci írjon!

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát én voltam így a fiammal.

Azt hittem megjön,de nekem is a barnás dolgon kívül semmi sem volt és az is csak pár csepp.Végül kiderült hogy babát várok.

És elmúlt vagy erősödött?

A kérdésedből leszűrve nem örülnél egy babának?

Szerintem reggel tesztelj egyet ha tudsz.

2010. jún. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen tesztelj, aztán majd meglátod.
2010. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem a kérdésedből úgy jött le, hogy baba nincs tervben egyelőre, gondolom kb 13-16 éves lehetsz. Sok mindentől késhet a mensid, pl a stressztől is. Főleg, hogy most már rendesen ráparáztál (legalábbis ezt szűröm le abból, h feltetted a kérdést) szóval emiatt még inkább stresszelsz, amitől késhet. De pl ha túl keveset eszel, nem pihensz eleget... ezek is befolyásolják. Ha biztosra akarsz menni, vegyél egy tesztet. Valószínű (jobb esetben) negatív lesz, de legalább megnyugszol és másnapra talán már meg is jön.
2010. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már aszthiszem megnyugodhatok, ma megjött rendesen, Azért közönöm a válaszokat :)
2010. jún. 29. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!