Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit nem szabad a férfinak...

Mit nem szabad a férfinak enni, inni vagy csinálni a babacsináló aktus előtt? És mi az, ami kifejezetten ajánlott?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem szabad szaunázni, vagy forróban fürödni. Mit nem ajánlott még? Pl. egy pohár bort lehet inni előtte?
2009. márc. 19. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet egy pohár bor.Mindent csina´ljatok úgy mint máskor.Nem kell nagyon tervezni,akarni,mert nem fog sikerülni.Csak spontán.

Sok sikert.


Mit nem szabad???--Másik növel lefeküdnie--

Bocsika....

2009. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dohányzás teljes elhagyása(ha dohányzik egyáltalán) és sok fehérje fogyasztása!

Amúgy 1 pohár bor, szerintem még jót is tehet...:)

2009. márc. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem dohányzik, nincs káros szenvedélye

csak szoktunk pizzázni vacsira egy-egy pohár jó vörösborral. Az jó kedvet hoz, ha értitek, mire gondolok

2009. márc. 19. 14:21
 4/5 anonim ***** válasza:

én épp azt akartam irni, hogy alkoholt ne :D a regi rómában törvény volt rá, hogy az a férfi, aki ivott nem szexelhet! fogalmam sincs hogy ellenoriztek :D

bar szerintem egy pohar minosegi vorosbor nem árt :D

2009. márc. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A páromnak omega 3-at javasolt az orvos. De ő elmult 40 éves. Amúgy meg Ceizel doki ajálja a magzatvédó vitamint a nőnek is a párjának is, ha babát terveznek.
2009. márc. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!