Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet ilyen görbével...

Hogy lehet ilyen görbével megint menstruálni? Pedig annyira bizakodtam hogy most sikerült. Óriásit csalódtam és teljesen kivagyok.

Figyelt kérdés

Már 3.ik éve hogy küzdünk a babóért és megint nem sikerült , én feladom , nekem már soha soha soha nem lesz babám , de miért??????????????????????????????? :,,-(((((



[link]


2009. márc. 19. 13:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nagyon szép görbéd volt, de nem szabad elkeseredni!!!!! Hidd el, hogy akkor fog sikerülni, ha nem számítasz rá. Tudom hogy nehéz nem ezzel foglalkozni - mi is egy éve próbálkozunk -de meg kell tenni. Próbálj kitalálni magadnak valamit, ami eltereli a figyelmed, hobby, torna, sütés-főzés, vagy bármit, ami szabaddá és boldoggá tesz és hidd el, előbb utóbb jönni fog a kis angyalka! NEM SZABAD FELADNI SOHA!!!!!!!!!!!!!

Kitartást és erőt kívánok Neked a továbbiakban és azt, hogy hamarosan mi is megtudjuk, milyen öröm is anyának lenni! :)

Á

2009. márc. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Szia.

Csodállak azért hogy ennyi kitartásod van de nekem is ennyi volt 1 év után de már 3.év után nem megy , és feladom és belenyugszom majd talán egyszer hogy soha nem lesz ....

2009. márc. 19. 14:10
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, hogy így történt. Tényleg jónak tűnt ez a görge. Ha csak enyhe vérzés van, még lehet, hogy nem fog teljesen megjönni.Sokan mondták már, hogy egy enyhe vérzés mellett babásak voltak.
2009. márc. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Emlékszem rád, mert rögtön felismertem a görbédet! Válaszoltam is neked tegnap 9:05 -kor. Sajnálom, hogy így történt. Ezért is írtam, hogy ha mostanság megjönne, akkor rövid a ciklusod második fele. Nem tudom mióta teázol és mióta és mire szeded a bromochriptin-t?

Szerintem most ne hömérözz egy darabig, nagyon görcsölsz rá. Csak a PÉ körül mérném a höt, a teaváltás miatt. S nézném ily módon, hogy hat-e a tea. Az ilyen homeos szerek csak több hónap után hatnak. A cickafarok teát nem ismerem, én málnalevél teát ittam, hogy a PÉ-t kissé elörébb hozzam.

A lényeg az, hogy türelem, próbáld meg elterelni a figyelmedet. S ha most esetleg azt gondolod, hogy biztos nem értelek meg, akkor tévedsz! Hidd el, ezeket illetve sok hasonlót én is végigcsináltam. 9 és fél évig tartott, mire összejött az elsö babánk!!!!! S méghozzá természetes úton!

Szóval remény és csodák még mindig vannak! Légy szíves, te se add fel!

2009. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok: igaza van a második hozzászólónak, még akár baba is lehet, csak a teszt még nem mutatta ki, lehet hogy nem jön meg teljesen.

Én egy év után is ki tudok bukni ezen, ha jobban belegopndolok, de attól nem fog előbb jönni a baba.

Hidd el, ők érzik és tudják, hogy mikor kell jönni! Soha ne add fel és mindig bízzál!!! Legyen hited ebben, mert ha feladod az álmaid, akkor belehalsz! Nagyon szorítok Nektek!!!!!! Á

2009. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad feladni, SOHA!!!! Csak hogy valamit mondjak Mi már 4 éve próbálkozunk. PCO-m van, kaptam is rá gyógyszert Merckformint, szedem is azóta. Volt egy lapar műtétem, na attól legalább a ciklusom beállt valamennyire 30-32 naposra. Múlt hónpba mondjuk 43 napra jött meg, Én is reménykedtem, de sajna nem jött össze. Az meg hülyeség, hogy gondolj valami másra, és akkor összejön. Nem igaz. Én a 4 év alatt munkahelyet váltottam, lakás vásárlásba fogtunk, fősulit elkezdtem, tehát jócskán lefoglaltam Magam, és mégse jön a Babó. Volt idő, amikor Én is így gondolkoztam, mint Te. De most megint nagyon rajta vagyok a témán, talán túlságosan is. De nem szabad feladni, mégegyszer mondom SOHA!!!! A remény hal meg utoljára, ezt ne feledd. Neked esetleg valami gondod van? Látom Bromocriptint is szedsz? Ha gondolod, privibe felvehetjük a kapcsolatot. Ja, és mondanom se kell a környezetembe már mindenki babás, vagy már meg is szült.
2009. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok! én ezt már nem értem. Akkor most mi értelme van hőmérőzni, ha ebben sem lehet megbízni? Én is most kezdem majd, de nem tudom, van-e értelme, ha nem ad pontos eredményt
2009. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

én is válaszoltam tegnap. És akkor babásgörbének mondtam. Nagyon nagyon sajnálom...


Látom, más is feltette a Bromokriptin-kérdést, én is felteszem, mert én is azt szedem. De te miért csak a ciklus közepén szedted? Mennyi a prolaktinod? Vagy más miatt kaptad?


Na de fel a fejjel... megértem, nehéz. Mondhatom, hogy egy a sorsunk, én is csak gyógyszerrel tudok terhes maradni - már ha tudok, eddig egy év után még nem sikerült. De hidd el, összejön nekünk is!

2009. márc. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

pedig sok helyen, sok orvostól hallottam hogy igenis fel kell adni, meg kell "nyugodni", önfeledten együttlenni a pároddal akkor amikor jól esik, és ha nem fogsz stresszelni MERT A STRESSZ BEFOLYÁSOLJA A FOGANTATÁST, akkor leszel terhes!!!!!!


910 hós kisfiú anyuja és 7 hetes terhes

2009. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
10 hós kisfiú anyuja.... elírtam
2009. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!