Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Zselészerű átlátszó folyás,...

Zselészerű átlátszó folyás, 31 napos ciklus esetén a 18. naptól mit jelent?

Figyelt kérdés
Fehéres folyásom a 15.napon volt, peteérésem a számítások szerint a 17.napon volt. Együtt voltunk a 16. és 17.napon is. Ma a 21 napba vagyok és néha görcsölget enyhén a hasam. Ez most mit jelenthet? Szerintetek összejöhetett a baba? Tudom,hogy türelemmel várni kell,de azt a fehéres darabos átlátszó folyást nem értem(ami csak akkor van ha mosdóra megyek).
2009. márc. 19. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
A peteérés után pár nappal általában lecsökken a folyás, de mindig vannak kivételek. Biztos megvolt a pé?
2009. márc. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem igen,mert csak pénteken volt fehéres a folyásom és egyre kevesebb van az átlátszóból is. Az lehetséges,hogy többszőr legyen peteérésem,mert 2 hete mondta a doki,hogy sok készül megérni,mivel 4 hónapja nem szedem a bogyót és most áll helyre a hormonháztartásom. Ami bíztat,hogy az elmúlt két ciklus alatt,ez elött mindkétszer a 19-20.napon iszonyúan begörcsöltem és mindkétszer tartott egy napig. Voltam vele dokinál,azt mondták,hogy belső gyulladástól lehet,de nem tudták pontosan. Abban bízom,hogy most azért nem volt görcsölés,mert összejött a baba.
2009. márc. 19. 14:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Én válaszoltam neked. Reméljük a legjobbakat!! Szorítok neked!!
2009. márc. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!