Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes tesztelnem? Illa-test...

Érdemes tesztelnem? Illa-test mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Május 23.-án volt az utolsó mensim első napja, majd rá pár napra, hogy elmúlt, együtt voltunk párommal, védekezés nélkül. múlt pénteken teszteltem, akkor negatív lett, utána még aznap is voltunk együtt szintén védekezés nélkül. Vajon ha holnap tesztelek, akkor ha terhes vagyok, kimutatja?
2011. jún. 6. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány napig véreztél. Ha nem vérzel egy hetet, akkor az első együttlét idején igen-igen kicsi az esély, hogy peteérésed volt, a múlt pénteki már sokkal esélyesebb (az volt a ciklusod 12. napja), de ha abból baba lesz, akkor olyan 17-18-a körül érdemes tesztelni legkorábban, vagy inkább az esedékes köv. menstruáció napján.
2011. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
4 napig véreztem, de múlt csütörtökön is egy icipicit, attól nagyon megijedtem :(
2011. jún. 6. 14:00
 3/7 A kérdező kommentje:
De elvileg akkor ha a múlt pénteki "akció" sikeres volt, akkor a teszt most is kimutatja, nem? Azt mondta a gyógyszerász, hogy már a 3 napos terhességet is kimutatja.
2011. jún. 6. 14:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Három napos terhességet igen, de "terhességnek" onnantól számít, ha megtörtént a beágyazódás, ami a fogantatástól számított 7-12 napban történik valamikor.

Viszont attól, hogy pénteken voltatok együtt, a még nem biztos, hogy akkor volt peteérésed. A katonák 3 vagy max. 5 napot képesek várakozni, tehát a megtermékenyülés a hétvégén, vagy akár ma is történhetett. Innentől kell számolni a többit, ezért írtam, hogy legkorábban 17-18-án tesztelnék, de még akkor is elképzelhető, hogy fennáll a terhesség, csak még negatív a teszt.

Biztosat a köv. esedékes menstruációkor tudhatsz meg.

2011. jún. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, értem, és köszi! :D Ennyire nem vagyok ebben otthon sajnos , de most már értem :)
2011. jún. 6. 14:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várj legalább addig a napig amikorra nem várod!Mert addig nagy valószínűséggel csak feleslegesen tesztelnél, ami pénzkidobás is, meg minden egyes negatív teszt elkeserít. Én az előző ciklusomat szinte végigteszteltem, és minden alkalommal elkeserített a látvány, hogy már megint negatív. Aztán tegnap egyértelműen tudtomra adta a mensi, hogy itt bizony még nincs baba. Szóval úgy döntöttem, ezután nem görcsölök rá - hátha úgy esélyesebb - bár ehhez el kellett telnie egy hónapnak, mert az első hónapban nagyon rá voltam görcsölve. Csak élvezem a párommal az együttlétet és nem azért teszem, hogy baba legyen belőle, hanem, mert szeretek vele lenni. Nem is veszek tesztet, majd ha nem jön meg akkor csinálok egyet. Nehéz lesz megállni, de így megkímélem magam a csalódásoktól. A lényeg, várj még azzal a tesztel, mert egyenlőre még 100% negatív lesz, ha nem jön meg akkor lődd majd el!Szorítok neked és várom a fejleményeket!
2011. jún. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Őszintén, nem vagyok rágörcsölve, de örülnénk, ha összejönne :)Nem azért vagyunk együtt elsődlegesen. :)De mindenképpen úgy szeretném, ha kiderülne a baba, hogy ő azért ne nagyon számítson rá..magyarul meglepi legyen! :) Mondjuk most nem tudja, hogy vettem tesztet, csak baromi nehéz megállni a kíváncsiságomat, hogy ne lőjjem el. :)

3. napja van fura közérzetem, időnként hányingerem, sőt ma majdnem el is ájultam (ami csak a legelső terhességem folyamán fordult elő, pont az elején, amikor még nem tudtam, hogy babám lesz) az alhasam is furán viselkedik, időnként görcsölget, feszül....Szóval azért bizakodom, bár lehet, hogy csak beképzelem magamnak tudat alatt, mert nagyon szeretnék VELE egy közös babát!

2011. jún. 6. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!