Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 12. napján éreztem,...

A ciklusom 12. napján éreztem, hogy kijön belőlem egy nyákdugó szerű, sárgás-nyúlós valami. Tegnap és ma (14. nap) is nedvesnek érzem magam, de nem tojásfehérjés, hanem inkább fehér, ragacsos a nyákom. Mikor bújjunk össze? Alább az indoklás.

Figyelt kérdés

A bugyimon alig van valami, de mikor felnyúltam a hüvelyembe, nagy mennyiségű nyákot éreztem a méhszájnál, ami nagyon magasan van, nem érem el.

A férjemnek nem jó minőségű a spermája, ezért mit ajánlotok ma vagy holnap legyünk együtt? Mikor nagyobb az esély a babára? A doki szerint egyszer érdemes próbálkozni, mert 4-5 nap kell, hogy megfelelő mennyiség termelődjön. Ez a második próbálkozós hónapunk, már van egy gyermekünk. Ma vagyok a 14. napon, a ciklusaim 27-29 naposak.


2009. márc. 19. 16:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyit: a hüvelyemben a nyák nem a nyúlós, tojásfehérjés, hanem ugyanolyan mint ami a 12. napon kijött belőlem. Lehet, hogy akkor nyílt ki a méhszáj?
2009. márc. 19. 16:19
 2/3 A kérdező kommentje:
Senkinek sincs tanácsa? :-(
2009. márc. 19. 17:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én ugyanigy voltam a múlt pénteken,de nekem a WC-be landolt és olyan volt,mint a nyákdugó.Aztán szombaton rózsaszin,vasárnap meg hétfőn barnás valami,nagyon szédültem,meg hányingerem volt.Kedden elkeztem vérezni.Mi már 3.hója próbálkozunk,de mindig igy járok!Ha neked nem jött meg,akkor terhes vagy,ezért sűrűbb a váladékozás!Csinálj 1 tesztet!
2009. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!