Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyiknek higyjek inkább?...

Melyiknek higyjek inkább? PG53 vagy rendes pisiből kimutató ovuteszt?

Figyelt kérdés

A PG53 páfrányos lett már tegnap, ma is az, viszont a rendes pisibeártós ovuteszt még nem mutat olyan erős csikot mint a kontroll csik.

Most akkor melyiknek higyjek? Csak mert azt hallottam, hogy az se jó ha minden nap együtt vagyuk,és most nem tudom, hogy ma legyünk vagy inkább várjuk meg az ovuteszt szerinti időt?


2011. jún. 6. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ovutesztnek. Nekem legalabbis az volt teljesen jo.

Es ez a nem szabad minden nap egyutt lenni inkabb csak akkor igaz, ha nem tul jo a spermaallomany.

Nekunk mindket gyermekunk ugy fogant, hogy minden nap egyutt voltunk minimum egyszer. Elegge aktivak vagyunk, a gyermekek tervezesekor meg alig birtuk visszafogni magunkat. Mindket baba az elso honapban fogant.

Ovutesztet en csak azert hasznaltam, hogy megtudjam van-e mar peteeresem, mert a masodik babat nagyon hamar vallaltuk az elso szuletese utan (5 honappal) es abban sem voltam biztos, hogy van-e mar peteeres.

2011. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A PG/53 napokkal előtte és 1-2 nappal még utána is jelezhet páfrányt. Most próbáltam ki én is az LH tesztet, szerintem megbízhatóbb. Ha a tesztcsíkod is legalább olyan erős, mint a kontroll, akkor onnantól kezdve napi 1x szex, mert 36 órán belül megrepedhet a tüsző. Érdemes még a pozi ovuteszt utáni napon is egyet csinálni, mert nekem is 2 napig volt pozi és a rá következő 36 órán belül repedt meg a tüszőm, ennek az eredménye tegnap látható volt a bugyimon:)

Használd egyszerre a kettőt, szerintem hamar meg lesz az eredménye:)

2011. jún. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És akkor addin ne is szexeljünk, várjunk a nagy napra? vagy nyugodtan lehet 2 naponta ?
2011. jún. 7. 11:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szexelhettek, amikor jólesik. Még kiegészítésként annyit, hogy nekem az LH teszt úgy vált be, hogy délután 1-2 körül csináltam és előtte természetesen korlátoztam a folyadékbevitelt. Sok sikert.
2011. jún. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!