Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Három terhességi tesz, két...

S.Bernadett kérdése:

Három terhességi tesz, két eredmény. Melyiknek hihetek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A ciklusom 21 és 26 nap között szokott mozogni.

20. napon enyhe (3-4 csepp) barnázás, pár nap múlva minimális émelygés, 25. napon reggeli első pisiből Instant view teszt nagyon halvány 2 csíkot mutatott. 26. napon Pregnancy tesz reggeli első vizeletből negatív, 27. napon Maria Romed tesz reggeli első vizeletből szintén negatív.

Tojásfehérje szerű minimális folyás, és "nehéznek" érzem a hasam. Nődokim 2 hét múlva fogad, menzeszem még nem jött meg. Lehetek várandós?

Légyszi segítsetek! Köszi!


2011. okt. 12. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Mikor kellett volna megjönnie??

Amúgy jövőhét hétfőn csinálnék még egy tesztet.

A pozitív teszted nem csak szellemcsík volt? Időn belül jelent meg???

2011. okt. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Akérmilyen rövid is a ciklusod a 25. nap akkor sem elég az eredményhez. Szerintem is várj még.

Amúgy az orvos nem említette meg, h túl rövidek a ciklusaid? Gyakorlatilag 3 hetente mesizel, ami megint hormonproblémára utal. Van peteérésed? Ha igen, akkor mikor?

2011. okt. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat.

Okt. 7-től várható lenne a menzeszem. Mindig is ilyen volt a ciklusom, bár nem könnyen esem teherbe, de egyszer már az is sikerült, 5 éves múlt a lányom.

Nődoki tud a rövid ciklusról, valószínűleg peteérés is van (egyszer tuti, hogy volt). 6 hónapja nem védekezünk, előtte gumival védekeztünk.

2011. okt. 12. 17:16
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyik válsz lemaradt: konkrétan a 8. percben jelent meg a nagyon halvány csík. Sajnos ugyanolyan tesztet nem tudtam beszerezni.
2011. okt. 12. 17:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, szerintem nem vagy terhes. :(
2011. okt. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia. Én a helyedben csinálnék a hétvége felé még egy tesztet ugyanígy reggel, és annak az eredményét fogadnám el véglegesnek.

Szurkolok, hogy baba legyen! :)

2011. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem vagy az. Már... Lehet, hogy megtermékenyült, csak végül nem sikerült a beágyazódás. Gyakran előfordul. Ezért nem ajánlják a korai tesztelést.

Azért ha gondolod megnyugtatásul csinálhatsz még egyet.

2011. okt. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ.

Megjött:(

2011. okt. 14. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!