Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menzesz előtt hány nappal...

A menzesz előtt hány nappal esik vissza a reggeli hője a nőnek? és mennyire?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem mielőtt megjön előtte 2 nappal már esik, aztán egy nappal előtte épphogy alaphő felett van és amikor megjön aznap leesik
2011. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És addig mennyi a normál hő aminek kell lennie? még soha nem hőmérőztem!
2011. jún. 6. 22:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más az alaphője. Nekem 36, 2-36,4 körül van.

A leesésről annyit hogy nálam míg mértem a hőmet, addig volt hogy mensi előtt 2. nappal esett, aztán mikor megjött leesett az alapra, de volt olyan is, hogy már megjött de csak másnap kezdett el csökkenni. Ez is változó..

2011. jún. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem menzi előtt 2-3 nappal kezd el csökkenni (minden nap csökken 1-2 tizedet), de nem ritka, hogy csak a menzi 2. napjára csökken egészen alaphőre
2011. jún. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia nekem a menzi elött le esett 36,6 ra már beleéltem magam,hogy nem sikerült.És másnap reggel felment 37,3 ra és a tesztem + :):)
2011. jún. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtti napon szokott leesni. PÉ után 36,9-37,1 a hőm, amikor látom, hogy leesik 36,6-ra akkor általában másnap megjön.
2011. jún. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem többnyire még fent van a hőm akkor is amikor megjön, sőt olyan is előfordult már többször is, hogy még akkor is emelkedett a hőm, nemhogy esett volna...

De nálam ha leesik, akkor leghamarabb is akkor esik le, amikor már mensizek.

2011. jún. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

07:47-es gratulálok neked!


becsatolnád a görbéd, nagyon kíváncsi vagyok, hogy alakult a hónapod

2011. jún. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem előtte lévő nap, vagy csak aznap, akár másnap.
2011. jún. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!